Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Hagi

Ilość produktów: 34

Hagi Cosmetics to polski producent kosmetyczny oferujący naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i kąpieli oraz świece zapachowe. Twórcy marki wiedzą, że aby uzyskać piękną i zdrową skórę należy podchodzić do swojego organizmu na wielu płaszczyznach. Hagi skupia się na holistycznym podejściu i proponuje połączenie aromaterapii z domowym rytuałem pielęgnacyjnym. Poznaj je już teraz!

ilość produktów: 30/34
Hagi Cosmetics to polska marka kosmetyczna, której właścicielką jest chemik, metrolog i kosmetolog, Hanna Kurcińska. Nazwa brandu powstała z pierwszych liter imion właścicielki Hani, jej córek Agaty i Gabi oraz Innych - klientów, a także ludzi, którzy pracują dla marki. Asortyment? Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała oraz do kąpieli, a także naturalne świece zapachowe, które uprzyjemnią nie tylko urodowe rytuały. Filozofia Hagi opiera się na holistycznym podejściu do dbania o siebie - nie tylko na pielęgnacji cery, ale też głębokiej relaksacji i trosce o zdrowie. Wszystkie produkty z asortymentu firmy bazują na starannie opracowanych składach i wszechstronnym działaniu aromaterapii na ludzki organizm i umysł.

Hagi - wybór kosmetyków, które pokochasz

Hagi to marka, która oferuje produkty, dzięki którym poczujesz się przyjemniej i piękniej. Zobacz, jak wspaniale zadziała na Ciebie chociażby wonna kąpiel z dodatkiem soli himalajskiej o aromaterapeutycznych właściwościach albo z użyciem żelu lub mydła naturalnego do mycia ciała, na przykład z peelingiem lnianym, złotymi drobinkami czy ekstraktami z ziół lub aloesu. Hitem są również ekologiczne balsamy i scruby do ciała, pudry do kąpieli (również pięknie pachnące), ochronne pomady czy olejki. Jeśli chodzi o pielęgnację cery, masz do wyboru szereg wariantów, począwszy od kremów a skończywszy na serach czy eliksirach odżywczo-odmładzających. Asortyment marki Hagi poszerzył się też o produkty do pielęgnacji wrażliwej dziecięcej skóry. Hagi Baby to między innymi naturalne oliwki czy kremy.
pixel