Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Współpraca z Pastic Bank

Współpraca z Plastic Bank

Każde zamówienie, które złożysz w naszym sklepie to jedna butelka, którą dzięki współpracy z  Plastic Bank zbierzemy i poddamy recyklingowi.

Czy wiesz że...

w oceanach znajduje się niemal 150 milionów ton plastiku? Dodatkowo, co roku dostaje się do nich kolejne kilka ton. Postanowiliśmy pomóc — w końcu morza i oceany to część środowiska, o które chcemy dbać.

Co robimy? Rozpoczęliśmy współpracę z Plastic Bank — organizacją, która zbiera plastik z plaż, zanim trafi on do wód. Każde złożone zamówienie w naszym sklepie to jedna butelka, która zostanie zebrana i poddana recyklingowi. Zobacz certyfikaty

Jak to działa?

Organizacja współpracuje z mieszkańcami krajów rozwijających się, którzy zbierają zaśmiecający plaże plastik. W zamian za zebrane odpady otrzymują oni wynagrodzenie w postaci kuponów, które mogą być wykorzystane na zakup produktów spożywczych, paliwa do gotowania, opłacenie czesnego w szkole czy ubezpieczenia zdrowotnego. Zbieranie plastiku to nie tylko oczyszczanie środowiska, ale także poprawa jakości życia ludzi.

Plastic Bank działa w Tajlandii, Indonezji, Brazylii, Kamerunie oraz na Filipinach i Haiti. Do tej pory udało się zebrać niemal 60 milionów ton plastiku. Organizacja buduje system, który nie tylko oczyszcza nasze środowisko, ale także wspiera recykling zużytych opakowań. Butelki z plaż, które wcześniej były odpadem, stają się cennym surowcem do produkcji.

To co, zbierzesz z nami kolejną butelkę ze środowiska?

chętnie!
pixel