Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Ziołowe farby do włosów

Ilość produktów: 18

W naszym sklepie oferujemy nie tylko naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, ale także włosów oraz skóry głowy. Znajdziesz tutaj henny do włosów marki Khadi, która tworząc te produkty bazuje na oryginalnych indyjskich ziołach i sprawdzonych recepturach. Ajuwerdyjskie preparaty oparte są o niesamowite działanie holistyczne zaczerpnięte ze starożytnej medycyny, a henny są bezpieczne dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Farbowanie włosów to zabieg, który może znacznie je osłabiać i wysuszać. Prowadzi to zazwyczaj do nadmiernego łamania się kosmyków. Dlatego wiele osób szuka naturalnych farb do włosów, które mają łagodne formuły i składniki pochodzenia roślinnego. Wspierają ich pielęgnację i pomagają utrzymać ich zdrowy wygląd. 

W naszym asortymencie znajdziesz ziołowe farby do włosów znanej marki Khadi. Zawierają indyjskie zioła, które pomagają nadać kosmykom głęboki, wspaniały kolor oraz składniki, które wspomagają nawilżanie, regenerowanie i odżywianie włosów. Pomagają utrzymać piękny odcień pasm i ich dobry stan. 

Jak farbować i pielęgnować włosy henną?

Stosowanie henny do włosów jest bardzo proste. Wystarczy, że:

  • dokładnie oczyścisz włosy,
  • przygotujesz mieszaninę zgodnie z instrukcją na opakowaniu,
  • wmasujesz ją w pasma i odczekasz stosowny okres,
  • spłuczesz produkt.

Po nałożeniu henny należy odczekać z nakładaniem kosmetyków 1-2 dni, aby kolor w pełni się rozwinął. Potem możesz kontynuować codzienną pielęgnację.

 

Wypróbuj naturalne farby i odmień swoją fryzurę!

pixel