Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Veoli Botanica

Ilość produktów: 40

Przeglądając porfolio polskiej marki Veoli Botanica, poznasz naturalne kosmetyki bazujące na roślinnych składnikach pozyskiwanych ze sprawdzonych źródeł, wykorzystujące nowoczesne technologie. Marka w swojej ofercie posiada produkty przygotowujące skórę na każdym etapie pielęgnacji - od toników, przez serum, aż po kremy BB z filtrem. Sprawdź i wypełnij kosmetyczkę naturalnością!

ilość produktów: 30/40

POCHODZENIE

Veoli Botanica to polska marka założona w 2016 roku przez Monikę Solorz.

PRODUKTY

Kosmetyki pielęgnacyjne marki są certyfikowane, wegańskie i powstające ze składników polskich upraw. Jako opakowania wykorzystuje szklane, farmaceutyczne butelki i słoiczki zdatne do recyklingu.

CIEKAWOSTKA

Nazwa marki Veoli Botanica powstała od anagramu słowa olive i symbolizuje odwracanie procesów starzenia się skóry, wykorzystując naturalne zasoby roślinne.

Marka stawia na podium kobiety XXI wieku i to im dedykuje swoje produkty. Znajdziesz u nas nagradzane kosmetyki polecane do zarówno do skóry młodej, jak i dojrzałej oraz wrażliwej, wymagającej regeneracji i odświeżenia.

Veoli Botanica skupia się na holistycznym podejściu do swojego organizmu. Pragnie, by Twoja codzienna rutyna była przyjemnym rytuałem SPA, a nie tylko wymogiem. Dlatego przy produkcji swoich kosmetyków wykorzystuje innowacyjne składniki oparte na tradycyjnych kompleksach roślinnych połączone z relaksującymi zapachami.

Drogocenne substancje aktywne w postaci wyciągów, ekstraktów i olejów z kwiatów lub owoców bogate są m.in. w antyoksydacyjne witaminy. Dzięki temu działają przeciwstarzeniowo, ochronnie, nawilżająco i silnie odżywczo na Twoją skórę.

pixel