Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Peelingi do ciała

Ilość produktów: 53

Pozbądź się martwego naskórka i pobudź krążenie, stosując peelingi do ciała o właściwościach złuszczających! W naszej ofercie znajdziesz wiele kosmetyków peelingujących z dodatkowymi składnikami pielęgnującymi, które dodatkowo odżywią skórę i pozostawią na jej powierzchni delikatny film. Przywróć skórze gładkość i elastyczność - zaopatrz się w scrub do ciała! Zajrzyj również na nasz wpis blogowy o najlepszych sposobach na wygładzenie ciała.

ilość produktów: 30/53


Wygładzające peelingi do ciała

Pozbywając się starego naskórka, nadasz skórze większą gładkość, a przy okazji sprawisz, że odżywki, maski i inne kosmetyki do ciała będą lepiej się wchłaniały, działając z większą skutecznością. Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się w klasyczne, cukrowe i cukrowo-kawowe peelingi do ciała oraz w ich solną wersję. Solne peelingi Mokosh to doskonały sposób na złuszczenie martwego naskórka, pobudzenie krążenia, oczyszczenie i poprawę jędrności skóry. Dzięki zawartości naturalnych olejków i innych substancji roślinnych solny peeling do ciała wpłynie również na przyspieszenie procesu regeneracji skóry, pomoże w odbudowie naturalnej warstwy lipidowej i złagodzeniu drobnych podrażnień. Wybierając naturalny peeling do ciała, oczyścisz skórę, zadbasz o jej gładkość, jędrność i atrakcyjny, zdrowy wygląd.

Jeśli szukasz skutecznych i bezpiecznych w użyciu produktów do złuszczenia starego naskórka, prezentowane peelingi do ciała z pewnością przypadną Ci do gustu. Skorzystaj z naszej oferty i zamów kosmetyki o pożądanych przez siebie właściwościach. Oferujemy również naturalne kosmetyki do makijażu, pielęgnacji twarzy, skóry głowy i włosów. Wybierz coś dla siebie.