Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Anwen

Ilość produktów: 78

Anwen to polska marka powstała z pasji do pielęgnacji włosów. Została stworzona przez blogerkę, która swoją wiedzą i doświadczeniem zrewolucjonizowała podejście do dbania o włosy. Marka jako pierwsza zaproponowała produkty do różnej porowatości włosów i odpowiadające ich potrzebom składniki w zgodzie z równowagą PEH. Uczy świadomej pielęgnacji i dbania o środowisko. Zapoznaj się z naszym wpisem o PEH, żeby dowiedzieć się więcej i dobierz produkt przyjazny Twoim włosom!

ilość produktów: 30/78
Anwen to polska marka, która powstała stosunkowo niedawno, bo w 2015 roku, ale już zdążyła zyskać sobie przychylność najbardziej wymagających i zorientowanych w urodowych trendach klientek. Jej założycielką jest Anna Kołomycew, która wpadła na genialny i bezprecedensowy nie tylko na polską skalę pomysł: produkcję kosmetyków do włosów i skóry głowy komponowanych pod kątem różnych stopni porowatości włosów.

Jak wie chyba każda włosomaniczka, właśnie ten aspekt ma największy wpływ nie tylko na wygląd pasm, ale też na to, jakie powinniśmy wybierać do ich pielęgnacji i stylizacji preparaty. Na pewno wiedzą to... czytelniczki Anny Kołomycew, która w 2010 roku, czyli na kilka lat przed rozpoczęciem sprzedaży swoich autorskich kosmetyków, założyła uwielbianego przez czytelniczki bloga właśnie o “włosowej” tematyce.

Świadoma pielęgnacja, czyli dlaczego warto zaufać kosmetykom marki Anwen

Jeśli lubisz świadomie podchodzić do pielęgnacji włosów i chcesz o nie zadbać prawidłowo, mądrze i skutecznie, poznaj swój typ porowatości włosów i sięgnij po szampony, odżywki, maski czy serum marki Anwen, opracowane z myślą o włosach nisko-, średnio- i wysokoporowatych. W dostępnej w naszym sklepie ofercie tej firmy znajdziesz też oleje do olejowania, kuracje proteinowe, mgiełki do włosów, szczotki czy turbany, ale też takie produkty jak suplementy poprawiające kondycję pasm, kule do kąpieli, świece zapachowe. Dzięki nim możesz zadbać o siebie całościowo, tworząc w zaciszu łazienki odpowiedni nastrój do urodowych rytuałów, kojąc zmysły i głęboko się relaksując.
pixel