Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Odżywki bez spłukiwania

Ilość produktów: 30

Odżywki bez spłukiwania powinny się znaleźć szczególnie w schemacie pielęgnacji włosów kręconych. Stanowią świetną bazę pod kolejne stylizatory, mające na celu definiować skręt. Jak stosować odżywki bez spłukiwania? Nakładaj je na ociekające wodą włosy, a następnie delikatnie je odsącz. Taki produkt pozostawi na włosach odżywczą, ochronną warstewkę i nada im piękny blask. Zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Odżywki do włosów bez spłukiwania — oszczędność czasu

Codzienna pielęgnacja włosów niekiedy potrafi być wieloetapowa i zająć sporo czasu. Jednak nie zawsze musi być ona czasochłonna. Doskonałym sposobem na skuteczną pielęgnację włosów i jednoczesną oszczędność czasu jest wprowadzenie do rutyny odżywek bez spłukiwania. Dzięki nim możesz dostarczyć swoim włosom potrzebnych składników, dzięki czemu będę silne, nawilżone, odporne na uszkodzenia i odżywione. Oto, dlaczego warto sięgnąć po ten kosmetyk:

  • Szybka aplikacja: wystarczy, że umyjesz włosy standardowo, jak robisz to zawsze, następnie odsączysz je w ręcznik i nałożysz niewielką ilość odżywki. Możesz też wczesać ją we włosy przy pomocy szczotki, aby ją dokładnie rozprowadzić. To bardzo prosty i szybki sposób na dostarczenie włosom tego, czego potrzebują.
  • Wielofunkcyjność: odżywka bez spłukiwania nie tylko zapewni włosom potrzebną pielęgnację, ale też ułatwi ich późniejszą stylizację. Wiele odżywek wspomaga stylizację na przykład poprzez podkreślenie skrętu włosów, lub przeciwnie poprzez wygładzenie.

 

Jak stosować odżywkę bez spłukiwania?

Stosowanie odżywki bez spłukiwania po każdym myciu może przynieść rewelacyjne efekty. Regularność to klucz do sukcesu. Po umyciu włosów odsącz je w ręcznik, aby pozbyć się nadmiaru wody. Pamiętaj, aby ich nie pocierać, a delikatnie odciskać w materiał. Następnie nabierz niewielką ilość odżywki na dłonie, rozprowadź równomiernie i zaaplikuj na włosy od połowy długości do końcówek. Kolejno możesz rozczesać włosy szczotką, aby jeszcze dokładniej rozprowadzić produkt i pokryć nim jak największą ilość włosów. Teraz możesz przejść do suszenia i stylizacji fryzury albo pozostawić włosy do naturalnego wyschnięcia. 

Zalety odżywek bez spłukiwania

Jeżeli zdecydujesz się na zakup tego kosmetyku, zapewnisz swoim włosom między innymi:

  • Intensywne odżywienie: w odżywkach znajdują się różne oleje i masła, które doskonale pielęgnują włosy.
  • Miękkość: po zastosowaniu odżywki włosy zyskują niezwykłą miękkość i elastyczność.
  • Wygładzenie: dzięki obecności silikonów i olei włosy stają się wygładzone i sypkie.
  • Ułatwioną stylizację: jeżeli odżywka ma za zadanie służyć jako stylizator, doskonale zwiększa podatność włosów na układanie fryzury.

 


W ofercie sklepu Cosibella oferujemy odżywki do włosów nie wymagających spłukiwania, zarówno od polskich, jak i zagranicznych producentów. Możesz znaleźć między innymi kosmetyki od Anwen, Cantu, Masil, Milk_Shake oraz NINE LESS. Formuły są pełne cennych, skutecznych składników aktywnych, które sprawiają, że włosy prezentują się jak najlepiej. Jeżeli nie wiesz jaką odżywkę kupić określ swoje potrzeby, wybierz odpowiednie filtry na stronie i przejrzyj kosmetyki, które pasują do twoich indywidualnych preferencji.

pixel