Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Elizavecca

Ilość produktów: 48

Elizavecca to koreańska marka kosmetyczna, która oferuje produkty do pielęgnacji twarzy i włosów. Mają one ciekawy design, a także niezwykłe zapachy i konsystencje. Maski w płachcie tej marki są kultowymi bestsellerami w Korei. Wysokiej jakości produkty oparte są na naturalnych składnikach i współczesnych technologiach - zachęcamy do zapoznania z ofertą!

ilość produktów: 30/48
Elizavecca to znana koreańska marka kosmetyczna, która została założona stosunkowo niedawno, w 2011 roku, przez Kim Hee Juna, ale tak naprawdę geneza jej historii sięga wiele lat wstecz - Elizavecca należy do firmy MIZ Trade Inc, która powstała w 1986 roku. To gwarantuje najlepsze zaplecze naukowe i laboratoryjne, wpływające na ostateczny efekt: skuteczne kosmetyki, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem na całym świecie. Jak zawsze w przypadku azjatyckim marek, również produkty Elizavecca to z jednej strony hołd złożony nauce, a z drugiej strony - Matce Naturze, która dostarcza najlepszych składników, odpowiednich dla różnych typów cer.

Kosmetyki koreańskiej marki Elizavecca - co warto wybrać?

Kosmetyki marki Elizavecca zasługują na uwagę nie tylko ze względu na receptury, ale też na sam sposób ich podania. Zabawne, designerskie opakowania w charakterystycznym dla Korei nieco kreskówkowym stylu, fenomenalne zapachy i intrygujące, poprawiające nastrój konsystencje to wszystko, czego potrzebujesz, żeby zadbać o urodę, a przy okazji również o swoje zmysły. Kultowym produktem, który wciąż się sprzedaje jest wymyślona w 2013 roku maska do twarzy Green Piggy Collagen, a także jej następczyni: Milky Piggy Bubble Clay Mask. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów marki Elizavecca, które powinny się znaleźć w Twojej łazience. To między innymi krem do twarzy z kwasem hialuronowym, ujędrniające płatki pod oczy, krem BB z filtrem przeciwsłonecznym czy krem z retinolem na pierwsze oznaki starzenia.
pixel