Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Płyny do mycia pędzli do makijażu

Ilość produktów: 2

Pielęgnacja akcesoriów do makijażu jest bardzo istotna i umożliwia higieniczną aplikację kosmetyków. Wśród naszego asortymentu oferujemy produkty do mycia i oczyszczania pędzli, między innymi płyny, czyściki oraz żele. Zadbaj o swoje akcesoria, a będą służyć latami!

Płyny do mycia pędzli dla czystych i zadbanych narzędzi

Odpowiednia higiena pędzli do makijażu jest kluczowa w utrzymaniu ich w dobrym stanie przez długi czas. Ma to również bardzo duże znaczenie dla cery, ponieważ jeśli pędzle nie są czyszczone, zbierają się na nich zanieczyszczenia i bakterie, które później zostają przenoszone na skórę. Może to doprowadzić do powstania niedoskonałości, zaskórników oraz zaostrzenia zmian trądzikowych. Z pomocą płynów myjących, nie tylko zadbasz o czystość pędzli, ale też o swoją cerę.

Produkty do czyszczenia pędzli - niezwodne w twojej kosmetyczce

Czyszczenie pędzli to nie tylko mycie z użyciem wody, może to być również wstępne oczyszczanie na sucho. Specjalne gąbeczki do czyszczenia pędzli bez użycia wody pomagają pozbyć się z włosia produktów suchych, jak np. cienie czy puder. Wystarczy, że przyłożysz pędzel do gąbki i wykonasz nim kilka kółeczek, a pozbędziesz się produktu. Ten sposób oczywiście nie zastąpi mycia płynem, ale to świetne rozwiązanie, kiedy masz mało pędzli i chcesz nałożyć jednym z nich kolejno kilka produktów po sobie. 

Jak używać płynów do mycia pędzli?

Oczyszczanie pędzli z pomocą specjalnego płynu to prosty proces, który zajmie ci bardzo mało czasu. Wystarczy, że zamoczysz włosie pędzli w wodzie, następnie nałożysz na nie odrobinę produktu i wykonując okrężne ruchy spienisz. Jeśli zobaczysz, że nie ma już na nim pozostałości kosmetyków kolorowych, dokładnie spłucz włosie pod bieżącą wodą. Teraz pozostaje tylko pozostawić je do wyschnięcia. 

pixel