Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Mydło do brwi

Ilość produktów: 9

Marzysz o perfekcyjnie utrwalonych brwiach? Nic prostszego, sięgnij po mydło do brwi. Produkt ten zazwyczaj bazuje na glicerynie, ma zbitą konsystencję, którą należy nabrać na szczoteczkę lub grzebyczek. Transparentna formuła wygląda na włoskach naturalnie i układa je w pożądanym kształcie. Mydełko zastyga i utrwala brwi w miejscu na długie godziny. Sprawdź je!

Do czego służy mydło do brwi?

To kosmetyk przeznaczony do stylizowania niesfornych włosków. Masz dość, że Twoje włoski układają się w każdym możliwym kierunku i nie możesz ich ujarzmić? Chcesz, żeby włoski pozostawały na swoim miejscu niezależnie od warunków pogodowych? Mydła do brwi to idealny wybór dla Ciebie. Obecne w nich składniki aktywne pomogą uporać się z większością kłopotów związanych ze stylizacją włosków nad oczami. Te kosmetyki są bardzo łatwe do aplikacji. Zatem wymodelujesz brwi w naturalny sposób, nawet jeśli nie posiadasz dużego doświadczenia w robieniu makijażu. Produkty mają bezbarwną formułę, więc nie musisz się obawiać, że zmienią naturalny kolor Twoich włosków. Po ich użyciu nadal będziesz wyglądać naturalnie. 

Zalety stosowania mydełek do brwi

Mydła do brwi mają gęstą konsystencję podobną do żelu. Jednak w przeciwieństwie do tego kosmetyku nie osadzają się na włoskach, a pomagają je usztywnić i utrzymać na właściwym miejscu. Efekt nie jest przerysowany i utrzymuje się przez cały dzień! Ponadto mydła do brwi nie sklejają brwi ani skóry. Zatem nie ma ryzyka, że włoski będą wyglądać sztucznie, a naskórek będzie nieprzyjemnie ściągnięty.

Mydła do brwi – jak używać?

Mydła do brwi należy nakładać za pomocą czystej szczoteczki, takiej jak np. do mascary, albo spiralki. Za jej pomocą nabierz niewielką ilość produktu, a następnie delikatnym i powolnym ruchem wczesz we włoski. Aby dokładnie pokryć włoski zaczesz je najpierw w dół, potem na boki, a nas samym końcu ku górze, aby nadać im końcowy kształt. Po użyciu mydła możesz dodatkowo podkreślić kolor włosków i uzupełnić ubytki odpowiednio dobraną kredką lub cieniem.

Wypróbuj mydło do brwi i już dziś stwórz wyjątkową stylizację!

 

pixel