Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Perfumy

Ilość produktów: 11

Perfumy towarzyszą ludzkości od tysięcy lat. W obecnych czasach ich składy są zdecydowanie bardziej naturalne, przyjazne skórze, a nawet lepiej współgrające z osobowością. Zapachem warto się bawić, zmieniając go w zależności od okazji, pory roku, dopasowując do stylizacji, ale też indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz perfumowane mgiełki do ciała, a także perfumy w kremie. Otul się zapachem!

Jak używać perfum, żeby najlepiej do nas pasowały?

Kiedy już znajdziesz swój zapach, staraj się używać go… prawidłowo. Perfumy po pewnym czasie stają się dla nas niewyczuwalne - po prostu przyzwyczajamy się do zapachu. Warto o tym pamiętać przed sięgnięciem po opakowanie ulubionych perfum - w ten sposób możemy uniknąć efektu przesady i ciężkości. Zapach ma niejako spajać się z Twoją skórą, a nie otaczać Cię jak aromatyczna chmura. Z myślą o tym możesz przetestować perfumy w innych formach niż spray. Te w kremie czy wosku pszczelim będą naturalniej współgrały z Twoim ciałem. Jak je aplikować? Najlepiej w miejsce, którym skóra jest najcieńsza (czyli wewnętrzną część nadgarstków, zgięcia łokci, płatki uszu, kark oraz dekolt). Krążąca pod nią krew będzie w naturalny sposób rozgrzewać perfumy, potęgując ich zapach.
pixel