Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Zestawy pędzli

Ilość produktów: 8

Dla miłośników zestawów, w naszej ofercie znajdują się również gotowe zestawienia pędzli do określonych partii twarzy. Zostały skompletowane tak, aby umożliwić stworzenie makijażu od A do Z - koniecznie się z nimi zapoznaj!

Zestawy pędzli do makijażu - stwórz cały makijaż z ich pomocą!

Pędzle do narzędzia, które umożliwiają wykonanie zarówno profesjonalnego makijażu, jak i codziennego makijażu w domowym zaciszu. Z ich pomocą wykonasz kompletny makijaż, zarówno twarzy, brwi, oczu oraz ust. Sprawdzą się do nałożenia dosłownie każdego kosmetyku, zarówno o kremowej, jak i pudrowej formule. Podkład, puder, kosmetyki do konturowania, cienie do oczu i brwi, czy pomadka możesz nałożyć pędzlem, jednocześnie dbając o precyzję. Zestawy pędzli to świetne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz kompletować narzędzi pojedynczo. Poza tym, taki komplet pięknie prezentuje się na toaletce lub w kosmetyczce.

Komplety pędzli - czy się opłacają? 

Pędzle kupowane w zestawie nie tylko są wygodnym rozwiązaniem, ale również korzystniejszym cenowo, niż kupno każdego pędzla z osobna. Co więcej, to nie tylko oszczędność, ale też większa estetyka. Pędzle należące do jednego zestawu mają ten sam kolor/wzór trzonków, dzięki czemu bardzo ładnie wyglądają i cieszą oko. W ofercie Cosibelli znajdziesz różne zestawy, zarówno do wykonania całego makijażu, ale też skupione na makijażu oczu (pędzle do blendowania cieni, do kresek, brokatów, kulkowe do precyzyjnej aplikacji w kącikach oczu), czy samej twarzy (pędzle do podkładu, korektora, pudru, bronzera, różu i rozświetlacza).

Jak dbać o pędzle, aby służyły długo?

Odpowiednia pielęgnacja narzędzi wydłuży ich żywotność, dzięki czemu będziesz z nich korzystać dłużej. Najważniejsze jest regularne mycie łagodnymi produktami i prawidłowe suszenie w pozycji, która nie zniekształci włosia. Możesz to wykonać w następujący sposób:

  • Częstotliwość mycia - najlepiej byłoby, aby myć pędzle po każdym użyciu. Jednak kiedy nie masz na to czasu, wystarczy, że umyjesz pędzle raz w tygodniu. Warto jednak, aby po każdorazowym użyciu je zdezynfekować przy pomocy płynu lub pianki.
  • Produkty i sposób mycia - do czyszczenia pędzli użyj specjalnie przeznaczonych produktów albo łagodnych produktów do mycia dla dzieci (np. szamponu). Namocz włosie pędzli w wodzie, następnie dokładnie rozprowadź kosmetyk myjący i spień. Kiedy zauważysz, że włosie jest już czyste, dokładnie wypłucz je czystą wodą. Pamiętaj, aby nie moczyć w wodzie trzonów, ponieważ może to doprowadzić do ich zniszczenia. 
  • Suszenie w odpowiedniej pozycji - kiedy już umyjesz narzędzia, połóż je na płasko na czystej powierzchni (np. na ręczniku papierowym) i pozostaw do wyschnięcia. Dobrym sposobem jest również umieszczenie ich w specjalnym stojaku włosiem do dołu. Dzięki tym dwóm ułożeniom zachowasz pierwotny kształt włosia.
pixel