Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Dermalogica

Ilość produktów: 34

Dermalogica jest jedną z amerykańskich marek, która ma wieloletnie doświadczenie w produkcji kosmetyków, a do pielęgnacji skóry podchodzi kompleksowo. Oferuje produkty profesjonalne, które służą poprawie kondycji skóry. Ma w swojej ofercie wyłącznie wegańskie produkty, których opakowania są w pełni biodegradowalne lub zdatne do recyklingu. Sprawdź je i zadbaj o swoją skórę!

ilość produktów: 30/34

Kosmetyki Dermalogica — profesjonalne podejście do pielęgnacji skóry

Dermalogica to amerykańska marka kosmetyczna, założona w Los Angeles w 1986 roku przez Jane i Raymonda Wurwand. Nie trzeba jej przedstawiać miłośniczkom zaawansowanej pielęgnacji, bo na popularność tego producenta od lat wpływają nie tylko znakomite recenzje użytkowniczek, ale też entuzjastyczne oceny znanych gwiazd, które chętnie sięgają po produkty Dermalogica. Marka ta skupia się na jednej, ważnej misji: na przywróceniu skórze zdrowia, co możliwe jest wyłącznie dzięki częściowemu, holistycznemu i przede wszystkim profesjonalnemu podejściu do pielęgnacji cery. Preparaty Dermalogica były wielokrotnie nagradzane, a ich działanie jest udowodnione naukowo.

Systemy pielęgnacji według Dermalogica Skin Care

Pielęgnacja, jaką oferuje amerykańska marka Dermalogica swoim klientom podzielona jest dla ułatwienia na kilka systemów. Daily Skin Health to kompleksowy program pielęgnacyjny dla różnych typów cer. AGE Smart stworzony został z myślą o dojrzałej skórze. UltraCalming przynosi natychmiastową i długotrwałą ulgę dla skóry wrażliwej i nadwrażliwej, nadreaktywnej. Active Clearing pomaga walczyć zarówno z trądzikiem, jak i pierwszymi objawami starzenia się skóry. PowerBright TRx to kompleksowe rozjaśnienie skóry i niwelowanie nierównomiernego kolorytu. Clear Start oferuje eksperckie podejście do problemu trądziku młodzieńczego. Body Collection zapewnia relaksacyjną, domową pielęgnację rodem z gabinetu odnowy biologicznej. Daylight Defence to z kolei system dedykowany ochronie przeciwsłonecznej.

pixel