Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Etude House

Ilość produktów: 82

Koreańska marka, której nazwa inspirowana jest etiudami Fryderyka Chopina. Firma specjalizuje się w tworzeniu kolorowych kosmetyków do makijażu, które wyróżniają się barwnymi i wdzięcznymi opakowaniami. W ofercie marki znajdziesz także produkty do pielęgnacji skóry oraz akcesoria - koniecznie sprawdź!

ilość produktów: 30/82
Etude House to koreańska marka kosmetyczna, której nazwa pochodzi od francuskiego słowa étude i nawiązuje do słynnych etiud Fryderyka Chopina. Brand znany jest przede wszystkim z kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, słynących z działania skuteczne i łagodnego zarazem. W ofercie marki znajdują się także kosmetyki kolorowe do makijażu, a także przydatne w każdej kosmetyczce akcesoria. Pięknym uzupełnieniem całościowego sposobu myślenia producentów są starannie zaprojektowane opakowania, które stają się ozdobą łazienki. Subtelna kolorystyka, designerskie motywy, nadruki i intrygujące kształty, a z drugiej strony - minimalizm i prostota. Każda z nas może znaleźć wśród propozycji Etude House coś dla siebie!

Koktajl składników aktywnych według Etude House

Etude House to marka, która jest wierna filozofii wpływania na zmysły w trakcie pielęgnacji cery. Oferuje więc kosmetyki, których sam wygląd cieszy. Ale wystarczy zajrzeć głębiej, sprawdzić skład i przetestować poszczególne formuły, żeby przekonać się, że za designem idzie coś więcej: najwyższa jakość i skuteczność. W naszym sklepie znajdziesz między innymi pianki oczyszczające, nawilżająco-kojące kremy do twarzy, balsamy, oczyszczające olejki do demakijażu, esencje do twarzy, maski w płachcie, ale też kremy do rąk. Jeśli chodzi o składniki, Etude House gwarantuje koktajl starannie przygotowany. To wyboru: zielona herbata, ekstrakt z cytryny, kwas hialuronowy, róża damasceńska, oleje naturalne (na przykład z kamelii), skwalan czy pantenol.
pixel