Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Skinfood

Ilość produktów: 11

Skinfood to koreańska marka kosmetyczna wyróżniająca się filozofią opartą na przekonaniu, że to, co nakładamy na skórę, powinno być równie odżywcze i pożyteczne, jak to, co spożywamy. Dlatego też marka oferuje produkty bogate w składniki odżywcze, takie jak owoce, warzywa, zboża i inne naturalne substancje, które dostarczają skórze niezbędnych witamin, minerałów i antyoksydantów. Gama produktów Skinfood obejmuje szeroki zakres kosmetyków do pielęgnacji skóry, w tym kremy, maseczki, toniki, balsamy do ust i wiele innych. Każdy produkt został starannie opracowany, aby zapewnić skuteczną pielęgnację i poprawić kondycję skóry w sposób naturalny. Nasyć się odżywczymi produktami od Skinfood już teraz!

POCHODZENIE

Skinfood to koreański producent kosmetyków.

PRODUKTY

Marka oferuje produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

CIEKAWOSTKA

Firma jako pierwsza zakorzeniła się w czerpaniu składników aktywnych z pożywienia, działając już od 1957 roku. Wierzy ona, że substancje odżywcze zawarte w pokarmach dają swoje rezultaty w zdrowej i pięknej skórze.

Skinfood uznaje, że pokarm oddaje nam potrzebne witaminy, minerały i przeciwutleniacze, dlatego ważne, by dostarczać je zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz. Dlatego w produkcji swoich kosmetyków wykorzystuje jedne z najlepszych i najwyższej jakości składników aktywnych.

Proponujemy maski do twarzy tej firmy, które znajdą zastosowanie przy każdym typie cery, nawet wrażliwej i problematycznej. Przedstawiamy Tobie pięć rodzajów, z których z pewnością wybierzesz odpowiedni dla swojej skóry. Głównym komponentem tych masek jest brązowy cukier, który jest tutaj składnikiem złuszczającym, ale także nawilżającym i zmiękczającym.

Dodatkowo każda z nich została wzbogacona o składniki, które mają działanie antyseptyczne, regenerujące, chronią i wzmacniają barierę naskórka oraz silnie odżywiają i oczyszczają skórę.

W celu zaczerpnięcia większej dawki informacji na temat pielęgnacji skóry w Azji zachęcamy do zajrzenia na wpisy blogowe - Koreańska pielęgnacja oraz Ochrona skóry przed słońcem.

pixel