Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Świece

Ilość produktów: 47

Pragniesz wypełnić swoją przestrzeń aromatycznym zapachem? Sięgnij po którąś z propozycji naszych świec zapachowych. Oferujemy produkty naturalne i ekologiczne, skomponowane z wosków sojowych, które nie są szkodliwe, a dodatkowo są bezpieczne nawet dla alergików. Wyjątkowe kompozycje zapachowe urozmaicają chwile spędzone w domu i są wspaniałym towarzyszem wieczoru. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się relaksującym zapachem!

 

ilość produktów: 30/47
Świece, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu to starannie wyselekcjonowane produkty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. Staramy się zapewnić szeroki wybór kompozycji zapachowych po to, żeby każdy mógł rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z aromaterapią, czyli terapią zapachami. Znajdziesz u nas świece eko małych i przywiązujących ogromną wagę do szczegółów marek, takich jak Hagi, Ekomaniaczki czy Bosphaera. Powstają w oparciu o wosk sojowy, palą się długo, nie wydzielają toksycznych substancji i mogą być używane nawet przez alergików. Wyjątkowe aromaty, od konwalii po kawę, zawdzięczamy olejkom eterycznym, znanych ze swoich zbawiennych właściwości. Świece sojowe z naturalnych składników możesz palić podczas kąpieli, medytacji, wieczornej kolacji, ale też zawsze wtedy, kiedy chcesz zbudować odpowiedni nastrój czy wpłynąć na swoje zmysły: zrelaksować się, nabrać energii, poczuć się bardziej optymistycznie czy skuteczniej się skoncentrować.

Nie tylko zapach, czyli świece ekologiczne jako gadżet do wnętrz

Ekologiczne świece działają nie tylko na zmysł węchu! Dzięki designerskim, starannie zaprojektowanym opakowaniom, będą stanowić ozdobę każdej aranżacji wnętrza! Możesz wybrać świecę w szklanym słoiku o charakterze minimal albo boho - decyzja zależy od Ciebie i Twojej ulubionej estetyki. Ekologiczne świece sojowe z tego samego powodu będą trafionym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, zarówno z ważnej okazji, jak i… bez niej. Jaki zapach będzie Ci towarzyszył dzisiaj?
pixel