Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Odżywki do włosów farbowanych

Ilość produktów: 33

Włosy farbowane często są narażone na zniszczenia, poprzez rozchylenie łuski. Z pomocą przychodzą odżywki, które powinny być nieodłącznym elementem pielęgnacji włosów. Odżywka domyka łuskę włosa, dzięki czemu jest on wygładzony i zabezpieczony przed destrukcją. Dodatkowe składniki zawarte w formule odżywiają pasma, nadając im miękkość, blask i zdrowy wygląd. Sprawdź, co oferujemy!

ilość produktów: 30/33

Odżywki do włosów farbowanych

Odżywki chroniące kolor to produkty, które pomagają utrzymać intensywność koloru włosów farbowanych oraz zapobiec jego szybkiemu wypłukiwaniu się. Zawierają odpowiednio dobrane składniki aktywne, takie jak pantenol, keratyna oraz oleje roślinne. Pozwalają wzmocnić włosy i zapobiec ich łamliwości. Niektóre z nich wzbogacone są dodatkowo o filtry UV, które chronią włosy przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego wpływającego bezpośrednio na blaknięcie koloru.

Czym różnią się odżywki do włosów farbowanych od zwykłych odżywek?

Odżywki do włosów farbowanych różnią się od zwykłych odżywek pod względem przeznaczenia i właściwości. Posiadają składniki, które pomagają utrzymać na dłużej intensywność koloru włosów. Dodatkowo często wzbogacone są o składniki ochronne przed promieniowaniem UV, które również pomagają zapobiegać blaknięciu koloru.

Rodzaje odżywek do farbowanych włosów

Odżywki te dzielą się na te ogólne, które pielęgnują i chronią kolor, ale też na takie, które zawierają pigment, Odżywki dla blondynek często posiadają niebieski i fioletowy pigment, który pozwala na pozbycie się ciepłych tonów i ochłodę koloru. Niebieskie odżywki zneutralizują pomarańczowe odcienie, z kolei fioletowe skutecznie ochłodzą żółte tony. Pamiętaj, jeśli stosujesz kosmetyki z pigmentem, zawsze używaj rękawiczek ochronnych, aby nie zabarwić dłoni.

Najlepsze odżywki na farbowane włosy

Jeśli zdecydujesz się na zakup odżywki do włosów farbowanych ważne, aby spełniała wszystkie potrzeby twoich włosów, nie tylko ochrona koloru. W ofercie Cosibelli znajdziesz odżywki, które zarówno zadbają o twój kolor, ale też zapewnią im odpowiednie nawilżenie, regenerację jak i połysk. Wybieraj spośród skutecznych kosmetyków od marek, takich jak Anwen, Fanola, Milk_Shake, Olaplex i wielu innych. Pielęgnacja włosów jest najbardziej efektywna, kiedy wykonujesz ją regularnie. Wtedy osiągniesz zadowalające efekty.

pixel