Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Produkty do stylizacji włosów

Ilość produktów: 70

Produkty do stylizacji włosów wspomagają ujarzmienie pasm i zapewniają nienaganną fryzurę. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę kosmetyków do stylizacji, między innymi kremy, żele, spraye oraz pomady. Kompozycja składników nie wysusza włosów i zwiększa podatność na stylizację, dzięki czemu ułożenie włosów jest łatwiejsze i trwalsze. Sprawdź teraz!

ilość produktów: 30/70

Lubisz, kiedy Twoje włosy są poukładane i pięknie się prezentują niezależnie od warunków atmosferycznych? Chcesz utrzymać swoje kosmyki w ryzach? Sięgnij po kosmetyki do stylizacji! To produkty ze składnikami, które pomagają ujarzmić niesforne pasma i ułożyć je tak, jak Ty tego chcesz. Sprawdzą się nie tylko “od święta”, czyli podczas ważnych uroczystości, ale także na co dzień. Zawierają substancje, które nie powodują wysuszenia kosmyków, więc nie musisz się obawiać o stan swojej fryzury. 

Stylizacja i wykończenie fryzury – jakie kosmetyki wybrać?

W Cosibella czekają na Ciebie preparaty do stylizacji włosów o zróżnicowanej formule. Znajdziesz tutaj:

  • żele do układania pasm – idealne dla osób z krótkimi i kręconymi kosmykami,
  • aktywatory i kremy – rekomendowane dla właścicieli falowanych pasm,
  • termoochronne lakiery, serum, spraye i mleczka – odpowiednie dla modelujących włosy na gorąco,
  • preparaty zwiększające objętość i nadające blask – dla każdego, kto chce uzyskać efekt “wow”.

W naszej ofercie są dostępne także suche szampony. Zawierają one składniki, które pomagają uporać się z nadmiarem sebum i przywrócić włosom świeżość, gdy nie ma czasu na normalne mycie włosów. 

Zasady stosowania kosmetyków do stylizacji

Każdego produktu do stylizacji używa się nieco inaczej – w zależności od tego, jakie masz włosy i jaki efekt chcesz osiągnąć. 

  • Preparaty do ochrony pasm przed ciepłem, zwiększające objętość, czy nadające blask należy aplikować na mokre lub suche włosy.
  • Żele, kremy i aktywatory do włosów kręconych najlepiej stosować na umyte, ociekające wodą pasma. Dopiero gdy wyschną, należy “odgnieść” je rękami, aby kosmyki stały się miękkie.
  • Kosmetyki utrwalające do włosów krótkich najkorzystniej nakładać na dobrze wysuszone pasma, przeczesując je palcami.

Pamiętaj, żeby nie używać zbyt dużej ilości produktu do stylizacji. Łatwo wówczas o uzyskanie efektu przetłuszczonych pasm. 

Wybierz produkt do stylizacji dopasowany do rodzaju Twoich włosów i ciesz się nienaganną fryzurą przez cały dzień!

pixel