Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Akcesoria kosmetyczne do makijażu

Ilość produktów: 24

Po skompletowaniu kosmetyków kolorowych przychodzi czas na wybór odpowiednich akcesoriów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz zalotki podkręcające rzęsy, gąbki do makijażu, a także płyny przeznaczone do utrzymania akcesoriów w nienagannej czystości.

Akcesoria do makijażu - jak używać?

Nakładanie kosmetyków do makijażu opuszkami palców to powszechna praktyka. W ten sposób można jednak równomiernie rozprowadzić podkład, ale nie cienie, róż czy bronzer. Do aplikacji tych produktów potrzebne są odpowiednie akcesoria. Możesz wybrać np:

  • pędzle - pomagają one nie tylko precyzyjnie nałożyć produkty na skórę, ale też ładnie je zblendować, czyli wymieszać tak, by nie było między nimi widocznego przejścia. Wystarczy zanurzyć je w wybranym kosmetyku, a następnie przyłożyć do twarzy, by przenieść produkt na skórę. Następnie kolistymi ruchami połączyć wszystkie warstwy makijażu;
  • gąbki do makijażu - pozwalają na równomierną aplikację kosmetyków o płynnej konsystencji. Przed użyciem należy je zwilżyć, aby zwiększyć ich objętość. Następnie wystarczy nałożyć kilka kropel produktu i wmasować w skórę.

Pamiętaj, aby do każdego produktu używać innych akcesoriów. W przeciwnym razie formuły kosmetyków zmieszają się i efekt może nie być taki, jakiego oczekiwałaś.

Akcesoria do makijażu - jak je czyścić?

Czyszczenie akcesoriów do makijażu to podstawa. Na brudnych pędzlach czy gąbkach mogą gromadzić się bakterie. Przeniesione na skórę mogą prowadzić np. do powstawania niedoskonałości. Dlatego najlepiej jest czyścić wszystkie akcesoria natychmiast po użyciu. Do ich umycia można użyć zwykłego mydła. Rozpuść je w wodzie i zanurz w tej mieszance pędzle i gąbki. Po kilku minutach spłucz produkty i pozwól im wyschnąć. Kup akcesoria do makijażu w najlepszej cenie i zacznij nakładać makijaż jak profesjonalista.

pixel