Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Apis

Ilość produktów: 118

Kupując kosmetyki polskiej, rodzinnej marki Apis możesz liczyć na jakość popartą wieloletnim doświadczeniem. Szeroki asortyment produktów marki odpowiada na potrzeby skóry twarzy, ciała oraz włosów. Produkty zawierają w dużej mierze naturalne składniki i tylko niezbędne do efektywnego działania substancje, wykorzystując przy tym nowoczesne technologie. Zobacz, co oferuje!

ilość produktów: 30/118

Kosmetyki pielęgnacyjne Apis do twarzy, ciała i włosów

Apis Natural Cosmetics to polska rodzinna marka, która powstała w 1988 roku z inicjatywy biotechnolog Krystyna Arcabowicz, które marzyło się tworzenie produktów wysokiej jakości, dedykowanych potrzebom rozmaitych typów cer. Firma z bogatym doświadczeniem świetnie sobie radzi w kontekście najnowszych trendów, wśród których najistotniejszym jest łączenie naturalnych składników z innowacyjnymi technologiami kosmetycznymi i naukowymi odkryciami.

Sami właściciele deklarują: “Naszą misją jest szacunek dla natury a pasją najnowsze osiągnięcia nauki”. Dokładnie takie są kosmetyki Apis: czerpiące z dobrodziejstw przyrody, ale wytwarzane w laboratoriach mikrobiologicznych, technologicznych i fizyko-chemicznych, pod czujnych okiem ekspertów, którzy poddają je wnikliwym testom. Nic więc dziwnego, że po produkty polskiego producenta sięgają nie tylko indywidualne klientki, ale też salony kosmetyczne czy gabinety SPA.

Marka Apis - kosmetologiczny pionier na polskim rynku

Nie wszyscy mogą wiedzieć, że to właśnie marka Apis przecierał szlaki w polskiej kosmetologii, wprowadzając na rynek pierwsze popularne kremy z mleczkiem pszczelim czy formuły do pielęgnacji ciała bazujące na minerałach z Morza Martwego. Dziś hitem w ofercie marki Apis są kosmetyki z olejem konopnym, kwasem hialuronowym, jonizowanym srebrem, kwasem glikolowym, algami czy peptydami. Sięgając po nie możesz mieć pewność, że wybierasz to, co działa efektywnie na różne problemy skórne, a jednocześnie jest absolutnie bezpieczne w stosowaniu nawet w przypadku pań o cerze naczynkowej czy nadwrażliwej.
pixel