Wirtualny kosmetolog

Wypróbuj kosmetyki dobrane do potrzeb Twojej cery

`, }, 'search_page': { title: 'Rekomendacje Wirtualnego Kosmetologa', subtitle: 'Rekomendacje produktów są spersonalizowane na podstawie wiedzy o Twojej skórze, uwzględniając jej indywidualne potrzeby.', productsLimit: 3, } }

Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Eyelinery do powiek

Ilość produktów: 73

Eyeliner podkreśla powiekę i umożliwia precyzyjne wykonanie makijażu. Zapewnia nieskończone wariacje wokół wyglądu kreski, dopasowanej do budowy oka. W naszej ofercie znajdziesz eyelinery w pisaku, kamieniu, kredce oraz żelu. Zapoznaj się z nimi i wybierz swojego ulubieńca!

ilość produktów: 30/73

Lubisz przyciągać spojrzenia? Chcesz podkreślić oczy, tak aby wydawały się optycznie większe i bardziej wyraziste? Zrób kreskę na górnej powiece lub pod okiem! Pomogą Ci w tym dobrze napigmentowane eyelinery. Można nimi narysować trwałą linię o dowolnym kształcie. Wystarczy zaledwie kilka pociągnięć, aby podkreślić naturalną linię oczu.

Eyelinery występują w różnych kolorach – klasycznym czarnym, ale także niebieskim czy zielonym. Stwórz przy ich pomocy fantastyczny, barwny makijaż, który będzie z daleka przyciągać uwagę, lub postaw na klasykę. 

Jakie eyelinery znajdziesz w naszym sklepie?

Eyelinery to świetna alternatywa dla klasycznych kredek. Mają płynną konsystencję, dzięki czemu łatwo rozprowadzić formułę na powiece. W naszej ofercie znajdziesz te produkty:

  • w formie pisaka – czyli eyeliner w płynie ma dość sztywną końcówkę, ale dzięki temu łatwo się rysuje kreskę. To dobry wybór dla osób początkujących, które uczą się, jak pracować z eyelinerem;
  • w opakowaniu z dołączonym pędzelkiem – jest on dość elastyczny, więc gładko sunie po powiece i pomaga uzyskać ładną linię. Jego zaletą jest to, że się wygina, a zatem można bez problemów wywinąć kreskę ku górze.

Kosmetyki zawierają dobrze napigmentowany płyn, który jest wytrzymały na ścieranie, pot czy łzy. Dlatego namalowana kreska utrzymuje się przez długi czas.

Modne kreski na powiece

Klasyczne, czarne kreski zawsze są w modzie, jednak coraz bardziej zyskują na popularności kolorowe eyelinery. Biały eyeliner, brązowy oraz niebieski eyeliner możesz zobaczyć coraz częściej w social mediach oraz na ulicy. To powiew świeżości, który doskonale podkreśla kolor oczu, nadając całemu makijażowi artystycznego charakteru. Poza tym, marka Lamel stworzyła eyeliner z pieczątką, dzięki któremu możesz odcisnąć malutkie gwiazdki na powiekach.

Eyelinery – jak używać?

Chcesz narysować idealnie równą linię na górnej powiece? Zacznij od przygotowania skóry. Przetrzyj ją wacikiem nasączonym płynem micelarnym, aby zebrać nadmiar sebum. 

Następnie przyłóż eyeliner w wewnętrznym kąciku oka i zacznij rysować cienką kreskę tuż przy linii rzęs. Możesz lekko naciągnąć skórę, aby uzyskać efekt idealnej gładkości i równomierności. Przesuwaj rękę powoli i płynnie – dzięki temu na powiece nie powstaną „schody”. Na koniec delikatnie wyciągnij linię ku górze, aby uzyskać efekt kociego oka.

Pamiętaj, że praktyka czyni mistrza, więc nie zniechęcaj się, jeśli efekt nie będzie idealny za pierwszym razem.

Wybierz odpowiedni eyeliner lub kredkę do oczu i spraw, że Twoje spojrzenie stanie się hipnotyzujące!

pixel