Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Żele do brwi

Ilość produktów: 28

Żel do brwi to świetny sposób na podkreślenie i ujarzmienie włosków. Formuła żelu utwardza i utrwala brwi, zatrzymując je w pożądanym miejscu na długie godziny. Ciesz się pięknymi brwiami, które osiągniesz stosując żele z naszej oferty!

Żele do brwi – dlaczego warto je wybrać?

W naszym asortymencie, oprócz kolorowych pomad, znajdziesz żele do brwi. Za ich pomocą można ujarzmić włoski, które rosną w różnych kierunkach. Te kosmetyki:

  • mają zarówno transparentne formuły, jak i z kolorem, dzięki czemu sprawdzą się dla każdego koloru włosków,
  • zawierają składniki, które wspierają pielęgnację i wzrost brwi, 
  • pomagają utrwalić kształt włosków i nadać im subtelnego, zdrowego połysku. 

Żele są dostępne w formie mascary z dołączoną szczoteczką. Dzięki niej nakładanie produktu jest bardzo łatwe i zajmuje kilka sekund. 

Dobry żel do brwi - jaki powinien być?

Definicja dobrego żelu może dla każdego oznaczać zupełnie co innego. Jednak warto, aby kosmetyk miał gęstą formułę, która równomiernie pokrywa włoski, dzięki czemu łatwo nadać im odpowiedniego kształtu. Żel powinien zasychać po aplikacji na brwi i być na tyle trwały, aby przetrwać cały dzień lub noc, utrzymując włoski w jednym miejscu. Szczoteczka produktu powinna nabierać odpowiednią ilość żelu, która wystarczy na pokrycie całej brwi. Kolejnym elementem jest kolor produktu: bezbarwne żele to bezpieczna opcja pasująca dla każdego, za to żele z kolorem poza utrwaleniem kształtu nadadzą brwiom delikatnego odcienia i wypełnią ubytki.

Jak używać żelu do brwi?

Aby wykonać estetyczny makijaż brwi, zacznij od ich rozczesania i przypudrowania. Następnie nabierz na pędzel małą ilość pomady i narysuj kreseczkę wzdłuż dolnej linii włosków. Wypełnij wnętrze brwi delikatnymi krótkimi ruchami pędzla. Na koniec przeczesz je żelem, aby nadać im trwałości. Kluczem do naturalnego, nieprzerysowanego efektu jest nabranie odpowiedniej ilości żelu. Wtedy nie powstanie nieestetyczna skorupa, która sprawia później trudności przy demakijażu. Przetestuj nasze pomady oraz żele w praktyce. Zobacz, jak dzięki nim może odmienić się Twoje spojrzenie!

Czy żel jest lepszy od mydełka?

Żel i mydło do brwi to dwa zupełnie inne kosmetyki. Ich głównym zadaniem jest oczywiście nadanie brwiom kształtu i ich utrwalenie, jednak zupełnie różnią się sposobem aplikacji. Żele aplikuje się bezpośrednio z opakowania na brwi, po czym szybko zastygają. Z kolei mydełka aplikuje się przy pomocy osobnej szczoteczki i nawet po nałożeniu na włoski można modyfikować ich ułożenie. Ciężko wybrać, który z tych produktów jest lepszy, ponieważ zależy to od indywidualnych preferencji, dlatego wypróbuj obie propozycje i wybierz najlepszy dla siebie.

pixel