Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Maseczki na twarz

Ilość produktów: 556

Maski do twarzy to kosmetyki, których używa jako uzupełnienie rytuału pielęgnacyjnego. Warto po nie sięgać, ponieważ mają skoncentrowane i bogate formuły, zawierają składniki w wyższym stężeniu niż podstawowe produkty pielęgnacyjne. Zawarte w nich substancje mogą zatem pomóc dogłębnie zregenerować skórę, przeciwdziałać procesom starzenia czy walczyć z problemami, takimi jak nadmierna suchość czy trądzik. Wybierz odpowiedni produkt do potrzeb Twojej skóry!

ilość produktów: 30/556

Maseczki do twarzy to kosmetyki, których nie stosuje się na co dzień, a jako uzupełnienie rytuału pielęgnacyjnej. Jednak od czasu do czasu warto po nie sięgnąć, ponieważ mają bogatszy skład oraz zawierają składniki w większym stężeniu niż podstawowe produkty pielęgnacyjne. Dlatego zawarte w nich substancje mogą pomóc dogłębnie zregenerować skórę, przeciwdziałać procesom starzenia czy też walczyć z takimi problemami jak nadmierna suchość czy trądzik. Dobierz odpowiedni produkt do potrzeb swojej skóry!

Maseczki do twarzy w sklepie Cosibella – jakie są dostępne?

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze maseczki do twarzy dla różnych typów skóry. Dostępne są produkty dla cery dojrzałej, mieszanej, naczynkowej, normalnej, tłustej, wrażliwej, trądzikowej i suchej. Zawierają one starannie dobrane składniki, które pomagają:

  • oczyszczać i złuszczać martwy naskórek – są to np. maseczki oczyszczającedla skóry zanieczyszczonej oraz z nadmierną produkcją sebum i licznymi zmianami;
  • regenerować, ujędrniać, nawilżać i przywracać cerze dawny blask – tego typu produkty można używać regularnie nawet 1-2 razy w tygodniu. Warto po nie sięgać także przed ważnymi wydarzeniami, np. takimi jak wesele. Nawilżające maseczki do twarzy są przeznaczone do stosowania przez wszystkich, a zwłaszcza osoby z suchymi i podrażnionym naskórkiem;
  • normalizować produkcję sebum i zwalczać bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku – mają one zazwyczaj płynną konsystencję, dzięki czemu składniki aktywne szybko się wchłaniają i wnikają w głąb skóry. Są polecane dla cery tłustej, mieszanej i z niedoskonałościami;
  • przeciwdziałać procesom starzenia – to produkty odpowiednie dla osób ze skórą dojrzałą. Zawierają składniki, które przenikają w głąb naskórka i wspierają walkę z wolnymi rodnikami oraz pomagają wyrównać powierzchnię skóry.

Jeśli nie masz pewności, jaką maseczkę wybrać, możesz skontaktować się z naszym konsultantem. Określ swoje oczekiwania, pomożemy dobrać odpowiedni produkt dla Ciebie. 

Dlaczego warto stosować maseczki do twarzy?

Stosowanie maseczek wymaga poświęcenia nieco więcej czasu niż aplikacja kremu, więc wiele osób z nich rezygnuje. To może być błąd! Korzystanie z takich produktów to świetny sposób na to, żeby dostarczyć skórze potrzebnych składników aktywnych, których nie ma w kosmetykach używanych na co dzień. 

Do tego wiele maseczek wsparcie przy konkretnych problemach ze skórą, np. przesuszeniem, trądzikiem, zaczerwienieniami czy przebarwieniami. Składniki w nich zawarte mogą pomóc przywrócić skórę do równowagi oraz odzyskać jej piękny wygląd. 

Dodatkowo stosowanie maseczek jest po prostu… przyjemne. Dla wielu osób to także pewna namiastka SPA, dzięki czemu po takim zabiegu czują się spokojniejsze i bardziej zrelaksowane. Warto sobie zafundować taki rytuał i rozpieścić zmysły. 

Zastanów się więc, czego dziś potrzebuje Twoja skóra i wybierz odpowiednią maseczkę.