Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Australian Gold

Ilość produktów: 17

Zadbaj o piękny wygląd skóry, sięgając po oryginalne kosmetyki Australian Gold. To renomowana marka specjalizująca się w produkcji kremów przeciwsłonecznych z filtrem, żeli w sprayu z naturalnym bronzerem, nawilżających balsamów do ust z filtrem chroniącym przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego oraz wielu innych środków, które zadbają o Twoje bezpieczeństwo oraz atrakcyjny look każdego dnia.

Australian Gold, czyli najlepsze kosmetyki ochronne na plażę

Podstawą oferty marki Australian Gold są wygodne w aplikacji, a przy tym niezwykle wydajne kosmetyki do opalania się na słońcu, zapewniające skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, łagodzące drobne podrażnienia, nawilżające, o właściwościach antyoksydacyjnych i przeciwzapalnych. Doskonałym przykładem takich produktów są oferowane przez nas kosmetyki Australian Gold z serii Lotion Sunscreen Moisture Max - to kremy z filtrem, których podstawową funkcją jest nawilżenie oraz ochrona przeciwsłoneczna przed oparzeniami.

Łagodzące kosmetyki po opalaniu

Marka Australian Gold oferuje również specjalne wersje kosmetyków niwelujących drobne podrażnienia skórne wywołane nadmierną ekspozycją na słońce. Przykładem takiego produktu jest m.in. dostępny w sklepie Cosibella.pl aloesowy żel po opalaniu Soothing Aloe After Sun. To kosmetyk, który nawilża skórę, jednocześnie łagodząc zaczerwienienia i podrażnienia spowodowane opalaniem, z antyoksydantami, które przyspieszają proces jej naturalnej regeneracji.

Postaw na sprawdzone kosmetyki zapewniające skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, zamawiając wybrane rodzaje kremów, sztyftów, sprayów lub żeli z filtrem. W sklepie czekają na Ciebie również oryginalne produkty Australian Gold, które pomogą załagodzić drobne podrażnienia skórne spowodowane zbyt długim przebywaniem na słońcu. Przyjrzyj się ofercie i wybierz coś dla siebie oraz swoich bliskich.
pixel