Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Ministerstwo Dobrego Mydła

Ilość produktów: 64

Polska, rodzinna manufaktura założona przez siostry, które oferują ręcznie wyrabiane, naturalne mydła i kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Podobnie jak składy kosmetyków, szata graficzna i etykiety wyróżniają się prostotą i minimalizmem. Koniecznie zapoznaj się z ofertą marki i rozpieść skórę naturalną pielęgnacją!

ilość produktów: 30/64

POCHODZENIE

Polska marka kosmetyczna założona przez siostry Anię i Ulę Bieluń w Kamieniu Pomorskim.

PRODUKTY

Producent oferuje naturalne ręcznie wyrabiane mydła oraz kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Część opakowań jest szklana, część z innych materiałów, które nadają się do recyklingu.

CIEKAWOSTKA

Rolę w założeniu firmy odegrała m.in. książka pt. „Czekolada” autorki Joanne Harris, w której główna bohaterka prowadzi sklep z czekoladkami i zawsze wie, co dla kogo będzie najlepsze.

Ministerstwo Dobrego Mydła to niewielka rodzinna manufaktura kosmetyczna, charakteryzująca się dbałością o każdy szczegół. Do przygotowania swoich kosmetyków Ministerstwo zaopatruje się w wysokiej jakości półprodukty i surowce. Podobnie jak składy kosmetyków, szata graficzna i etykiety wyróżniają się prostotą i minimalizmem.

Asortyment marki obejmuje produkty zmiękczające, nawilżające, odżywiające, łagodzące podrażnienia i wzmacniające barierę ochronną naskórka, dlatego każdy, niezależnie od wieku, z pewnością wybierze odpowiednie dla siebie.

pixel