Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Higiena jamy ustnej

Ilość produktów: 12

Od higieny jamy ustnej zależy nie tylko uroda, ale także samopoczucie i zdrowie. Szczotkowanie zębów, płukanie ust czy czyszczenie języka powinno być pierwszym i najważniejszym elementem codziennych rytuałów. Ze względu na to, że błony śluzowe w tej okolicy są wyjątkowo wrażliwe i mają bezpośredni kontakt z organami wewnętrznymi (takimi jak żołądek), warto wybierać do pielęgnacji produkty sprawdzone i w 100% bezpieczne. My polecamy te, które nie tylko kompleksowo o Ciebie zadbają, ale też takie, które będą przyjazne dla środowiska naturalnego!

Uśmiech to Twoja wizytówka. Nie możesz pozwolić, żeby cokolwiek sprawiło, że zaczniesz go ukrywać. Dlatego zadbaj o swoje zęby, wybierz odpowiednie akcesoria i preparaty do higieny jamy ustnej. Oferujemy m.in.:

  • bambusowe szczoteczki z miękkim włosiem, które można poddać recyklingowi,
  • pasty do zębów w tubce lub słoiczku, których formuły zawierają składniki wspierające usuwanie zanieczyszczeń,
  • nici dentystyczne, za pomocą których można usunąć zanieczyszczenia z przestrzeni międzyzębowych.

Uzupełnij swoją kosmetyczkę o sprawdzone produkty i zacznij kompleksowo dbać o uśmiech.

Produkty do higieny jamy ustnej – jak często używać?

Eksperci rekomendują mycie zębów pastą i szczoteczką po każdym posiłku, a przynajmniej 2 razy dziennie – rano i wieczorem. Po oczyszczeniu jamy ustnej należy ją wypłukać płynem.

Dodatkowo należy pamiętać, aby przynajmniej raz w ciągu dnia usunąć resztki żywności z przestrzeni między zębami za pomocą nici dentystycznej.

Pamiętaj: regularne czyszczenie zębów to najprostszy sposób na utrzymanie pięknego uśmiechu!

pixel