Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

St. Moriz

Ilość produktów: 5

Zapoznaj się z rozbudowanym katalogiem produktów samoopalających i brązujących do ciała oraz twarzy marki St. Moriz. Dzięki brytyjskim kosmetykom osiągniesz trwały efekt pięknej, równomiernej opalenizny bez konieczności wystawiania ciała na długotrwałe, niekorzystne działanie promieniowania ultrafioletowego. Skorzystaj z bogatej oferty drogerii Cosibella.pl i zamów nowoczesny kosmetyk z akcesoriami do jego wygodnej aplikacji.

Kosmetyki, dzięki którym zyskasz piękną opaleniznę

Specjalnością brytyjskiej marki St. Moriz są różnorodne, proste w użyciu kosmetyki o właściwościach barwiących, które zapewniają możliwość uzyskania efektu opalenizny bez opalania się na słońcu lub korzystania z zabiegów w solarium. Są to samoopalacze w formie serum do twarzy oraz różnego rodzaju balsamy do ciała, które stopniowo budują opaleniznę, równocześnie nawilżając skórę i nadając jej efekt widocznego rozświetlenia. Oczywiście firma oferuje również błyskawiczne bronzery, dzięki którym pożądany efekt przyciemnienia skóry osiągniesz już po pierwszym użyciu. W ofercie marki znajdziesz także korektory opalenizny, które pomogą wyrównać koloryt skóry. Dzięki nim pozbędziesz się nieestetycznych plam i silniejszych przebarwień.

Akcesoria do aplikacji produktów St. Moriz

Dopełnieniem oferty brytyjskiej marki są drobne akcesoria kosmetyczne dedykowane wygodnej i bezpiecznej aplikacji produktów samoopalających. Są to przede wszystkim specjalne rękawice, dzięki którym kosmetyki St. Moriz mogą być nakładane na skórę twarzy lub ciała w sposób możliwie równomierny, tym samym redukując ryzyko powstawania nieestetycznych smug, plam i zacieków. Stosując rękawice, chronisz również powierzchnię dłoni przed intensywnym zabarwieniem.

Nadaj skórze piękny kolor bez ryzyka podrażnień spowodowanych długą ekspozycją na słońce lub sztuczne promieniowanie ultrafioletowe. Sięgnij po rewelacyjne, wygodne w stosowaniu kosmetyki do przyciemnienia koloru skóry marki St. Moriz i uzyskaj trwały efekt złocistej lub zdecydowanie ciemniejszej, brązowej opalenizny. Zapraszamy na zakupy!
pixel