Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Akcesoria do pielęgnacji ciała

Ilość produktów: 16

Na kompleksową pielęgnację ciała składają się nie tylko produkty kosmetyczne, a także przydatne akcesoria. Często są one niezbędne, by zachować młody i zdrowy wygląd skóry, a nierzadko ich regularne stosowanie poprawia kondycję i stan skóry. Jeżeli pragniesz urozmaicić i wzbogacić codzienną rutynę, sprawdź jakie akcesoria pielęgnacyjne oferujemy!

Przydatne akcesoria do pielęgnacji ciała

Pielęgnacja kojarzy się przede wszystkim z kosmetykami, jednak aby zapewnić ciału kompleksową opiekę warto używać również dostosowanych dla niego akcesorium. To świetny sposób zarówno na poprawę kondycji skóry, ale też urozmaicenie codziennej pielęgnacji. 

Oferta akcesorium do ciała

Jeśli zastanawiasz się jakie i czy warto kupić akcesoria, które pomogą Ci zadbać o ciało, zapoznaj się z ofertą sklepu. Znajdziesz tu między innymi produkty do masażu oraz ujędrniania ciała, a także wspomagające złuszczanie i oczyszczanie:

  • bańki silikonowe - przeznaczone są do wykonywania masażu ciała. Skutecznie pobudzają krążenie w skórze, redukują obrzęki, a przede wszystkim pomagają zredukować cellulit oraz zwiększyć napięcie skóry. Posiadają różne wielkości, dzięki czemu sprawdzą się na różnych obszarach
  • rękawice peelingujące i do masażu - wykonane z naturalnych włókien, takich jak len lub konopie. Skutecznie pomagają pozbyć się martwych komórek naskórka oraz wygładzić skórę. Pobudzają również krążenie oraz przyspieszają regenerację. Przy ich regularnym stosowaniu skóra staje się miękka, ujędrniona oraz wygładzona
  • szczotki do masażu - to intensywniejsza od rękawic propozycja o podobnym działaniu. Służą do masażu ciała na sucho i na mokro, co skutkuje zmniejszeniem cellulitu, złuszczaniem martwego naskórka, a także stymulacją układu limfatycznemu, dzięki czemu pomagają pozbyć się obrzęków
  • rękawice do samoopalacza - wykonane są z przyjemnych, miękkich materiałów. Służą do równomiernej aplikacji produktów do samoopalania ciała, zapobiegają powstawaniu smug, zacieków i plam, a także chronią dłonie przed preparatem.

Polskie marki akcesorium do pielęgnacji ciała

W sklepie znajdziesz szeroką gamę produktów od polskich producentów. Marka Crystallove oferuje bańki silikonowe, Lynia, Ministerstwo Dobrego Mydła oraz Mohani posiadają w portfolio rękawice peelingujące i do masażu, a Veoli Botanica proponuje rękawice do samoopalacza. Szczotki do masażu znajdziesz u marek: Mokosh, Nature Queen oraz Senelle.

pixel