Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

BasicLab

Ilość produktów: 80

BasicLab to polska marka, która szczególnie wsłuchuje się w potrzeby klientów. W swoich recepturach stosuje skuteczne składniki aktywne o udowodnionym działaniu oraz podaje informacje o ich stężeniach. Jednocześnie ma w portfolio produkty bezpieczne nawet dla dzieci. Ta innowacyjna marka stale się rozwija i dba o środowisko dzięki wykorzystywaniu opakowań z recyklingu. Przekonaj się!

ilość produktów: 30/80

Kosmetyki BasicLab - pielęgnacja twarzy, włosów i ciała

Jeśli szukasz najwyższej jakości produktów do pielęgnacji skóry twarzy, całego ciała oraz włosów dla siebie i swojej rodziny, sięgnij po produkty BasicLab. To polska marka kosmetyczna stworzona przez dwie pasjonatki, które za cel postawiły sobie produkcję wszechstronnych kosmetyków dedykowanych różnym potrzebom.

Linie kosmetyków BasicLab

W ofercie marki można znaleźć kilka różnych gam produktów, w tym Esteticus (sera i kuracje z wysokimi stężeniami substancji aktywnych, od witaminy C po retinol), Famillias (kosmetyki pielęgnacyjne dla całej rodziny, w tym dzieci już o 1. miesiąca życia), Micellis (produkty oczyszczające, bazujące na micelach, dopasowane do różnych typów cer), Capillus (szampony i odżywki do włosów), Anti-Perspiris (antyperspiranty i dezodorant bez aluminium), Acidumis (peelingi kwasowe), Protecticus (produkty z kategorii ochrona przeciwsłoneczna). Wysoce skuteczne, bezpieczne i dokładnie przebadane, sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

BasicLab, czyli wszystko, co potrzebujesz mieć w swojej łazience

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kosmetyków opracowanych z myślą o wypełnieniu zmarszczek lub nawilżeniu cery, ochronie skóry całego ciała czy zagęszczeniu i wzmocnieniu włosów, w ofercie marki BasicLab znajdziesz wszystko, co warto mieć w kosmetyczce. To formuły polecane przez kosmetologów i rekomendowane przez wiernych klientów. Co ciekawe, właśnie firma BasicLab jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła opakowania wytworzone z surowców pochodzących recyklingu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dbasz nie tylko o siebie i swoich najbliższych, ale też o całą planetę.

pixel