Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

NIOD

Ilość produktów: 3

Niod_pl

NIOD, czyli Non-Invasive Options in Dermal science, to siostrzana marka The Ordinary, należąca do firmy Deciem. Profesjonalne kosmetyki powstały w odpowiedzi na dermatologiczne i chirurgiczne zabiegi estetyczne. Cechuje ją innowacyjność i zaawansowane technologie poparte badaniami. To w produktach tej marki znajdziesz nietypowe, nowoczesne składniki. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź wpis blogowy o produktach marki.

NIOD to marka-córka kanadyjskiej firmy DECIEM i marka-siostra marki The Ordinary, która również robi spektakularną karierę. Została założona w 2013 roku przez Brandona Truaxe, informatyka i przedsiębiorcę kosmetycznego irańsko-kanadyjskiego pochodzenia. Nazw brandu jest akronimem wyrażenia Non-Invasive Options in Dermal Science, które można przetłumaczyć z języka angielskiego jako “Nieinwazyjne rozwiązania w dermatologii”.

Dokładnie taka idea przyświeca produktom NIOD. Wytwarzane są po to, żeby możliwe było zadbanie o świeży, młodzieńczy wygląd bez konieczności poddawania się ryzykownym procedurom medycznym czy kosmetycznym. Dedykowane potrzebom wielu różnych typów skór, w tym wrażliwych, trądzikowych, dojrzałych czy mieszanych.

Piękno na receptę, ale bez skalpela - pielęgnacja według NIOD

Wszystkie kosmetyki NIOD opierają się na sprawdzonych naukowo recepturach, które potrafią zaskoczyć swoją innowacyjnością. To coś w sam raz dla tych kobiet, którym nie wystarczą najprostsze składniki i które mają naprawdę wysokie wymagania. Kompleks miedzi, peptydowe roztwory o bardzo niskiej masie cząsteczkowej, dysmutaza ponadtlenkowa, oczyszczona luteina? To nie tylko pojęcia, które kojarzą się z lekcją chemii, ale przede wszystkim gotowa recepta na gładką, młodzieńczo wyglądającą, czystą i świetlistą cerę.

W ofercie marki NIOD warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wysoko skoncentrowane sera - nie tylko do całej twarzy, ale też do wybranych jej partii, na przykład ust. Receptury opracowane w laboratoriach NIOD bez wątpienia odmienią Twój sposób myślenia o zatrzymaniu młodości na dłużej, bez interwencji chirurga plastycznego.
pixel