Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Maseczki w płachcie

Ilość produktów: 329

Maski w płachcie są świetnym rozwiązaniem bankietowym - przygotowują skórę przed ważnym wyjściem i zapewniają szybkie efekty. Esencje, w których nasączona jest płachta są bogate w składniki aktywne, dostarczają skórze nawilżenia i rewitalizują. Odkryj, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie!

ilość produktów: 30/329

Maseczki w płachcie mają postać materiału z wycięciami na oczy, usta i nos, który został nasączony specjalną formułą. Tkanina jest zazwyczaj bawełniana, ale może być wykonana np. z włókien celulozowych lub z wiskozy. Jest miękka w dotyku i nie powoduje podrażnień. 

Maseczki w płachcie wyróżniają się tym, że mogą zaabsorbować dużo płynu i bardzo powoli wysychają. Dzięki temu po nałożeniu produktu na twarz nie trzeba np. zwilżać materiału wodą, co znacznie ułatwia stosowanie takiego kosmetyku.

Maseczki w płachcie — dlaczego warto ich używać?

Maseczki w płachcie mają wiele zalet.

  • Kosmetyki są łatwe do aplikowania. Wystarczy wyjąć płachtę z foliowej torebki, a następnie nałożyć na twarz na czas określony na opakowaniu. 
  • Materiał łatwo dopasowuje się do skóry i zapobiega spływaniu formuły ze skóry, a więc naskórek absorbuje dużo składników aktywnych.
  • Formuły produktu nie trzeba zmywać po zdjęciu płachty. Resztki płynu można wklepać w twarz.

Tego typu maseczki można przed użyciem umieścić w lodówce. Nałożenie na twarz zimnego materiału może pomóc zmniejszyć np. opuchliznę pod oczami

Co zawierają maseczki do twarzy w płachcie?

W naszym asortymencie znajdziesz maseczki, które zostały nasączone formułą ze składnikami wspierającymi dogłębną pielęgnację skóry. Są to np. aloes, kwas hialuronowy, śluz ślimaka, czy ekstrakty roślinne, choćby z róży lub awokado. Te substancje wspomagają m.in. nawilżanie, odżywianie i regenerowanie naskórka, a także pomagają w odbudowie warstwy hydrolipidowej skóry. 


Maseczki w płachcie mogą stanowić ciekawe urozmaicenie codziennej pielęgnacji. Weź je pod uwagę podczas zakupów!