Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Mleczka do demakijażu

Ilość produktów: 10

Dla miłośników łagodnych formuł powstały mleczka do demakijażu. Usuwają zanieczyszczenia i makijaż, nie powodując dyskomfortu. W naszej ofercie znajdziesz mleczka do demakijażu z rozmaitymi składnikami aktywnymi, które możesz dopasować do potrzeb swojej skóry!

Nie tylko Azjatki dobrze wiedzą, że demakijaż to pierwszy krok do pięknego wyglądu skóry. Jeśli ten etap będziesz pomijać bądź nie zaczniesz przywiązywać do niego należytej wagi, nigdy nie osiągniesz efektu w postaci czystej, gładkiej, promiennej i wyglądającej młodzieńczo twarzy. Zadbaj o swoją skórę z odpowiednimi kosmetykami do oczyszczania. Powinny być nie tylko skuteczne, ale też łagodne, nie powodujące podrażnień czy reakcji alergicznych. Jakie są najskuteczniejsze? Kosmetolodzy, niezależnie od typu cery, zalecają sięganie po delikatne płyny micelarne. To produkty bazujące na tak zwanych micelach, czyli specjalnych cząsteczkach, które jak magnes wyłapują zanieczyszczenia i pozwalają je usunąć z powierzchni skóry. Demakijaż płynem micelarnym jest bardzo prosty: wystarczy zwilżyć kosmetykiem bawełniany czy bambusowy wacik i przetrzeć nim twarz. Na koniec użyj produktu, który usunie pozostałości płynu micelarnego i ewentualne resztki sebum.

Olejki do oczyszczania? Poznaj ukochaną metodę demakijażu Azjatek!

Moda na koreańskie, wieloetapowe rytuały urodowe przyniosła popularność olejków do demakijażu. Są prostsze w stosowaniu niż mieszanki do OCM (Oil Cleansing Method), pozostawiają skórę czystą, jedwabiście miękką, odświeżoną i nawilżoną. To produkty paradoksalnie polecane także dla tłustej czy nawet trądzikowej cery, bo oleje genialnie wiążą łój, kurz, resztki makijażu i inne zanieczyszczenia i w mig usuwają je z powierzchni cery. Olejki takich marek jak Aromatica czy Klairs zmywają się za pomocą wody dokładnie tak samo, jak żel czy pianka.
pixel