Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Rozświetlacze do makijażu

Ilość produktów: 91

Rozświetlacze służą uwypuklaniu punktów świetlnych na twarzy, takich jak szczyty kości jarzmowych, łuki brwiowe czy czubek nosa. Osiągnięty efekt może być subtelny lub intensywny, w zależności od wykończenia rozświetlacza. Odkryj propozycje w naszym sklepie i zaakcentuj swój policzek błyskiem!

ilość produktów: 30/91

Uwielbiasz efekt skóry, która delikatnie mieni się w promieniach słońca? Chcesz go osiągać o każdej porze roku? Sięgnij po rozświetlacz! To produkt wypełniony drobinkami, które odbijają światło i sprawiają, że cera nabiera subtelnego, zdrowego blasku. Za pomocą tego kosmetyku można podkreślić atuty twarzy, np. kości policzkowe czy czubek nosa. 

Ponadto rozświetlacz może zostać wykorzystany do optycznego powiększenia ust, rozjaśnienia spojrzenia, a nawet “odmłodzenia” twarzy! Zatem to prawdziwy must-have każdej miłośniczki makijażu. Trudno wyobrazić sobie bez niego nowoczesny make-up. 

Jakie rozświetlacze znajdziesz w naszej ofercie?

Rozświetlacz po nałożeniu na skórę powinien się z nią stopić – najlepiej, jeśli jest widoczny tylko wtedy, gdy twarz zostanie oświetlona. Cera powinna być nim delikatnie rozjaśniona, ale nie może się błyszczeć, jakby była tłusta. Aby uzyskać taki efekt, trzeba wybrać odpowiedni kosmetyk. W naszej ofercie znajdziesz rozświetlacze w kamieniu, formie sypkiej i płynnej. Różnią się nie tylko metodą aplikacji, ale także przeznaczeniem.

Rozświetlacz w kamieniu

Rozświetlacz w kamieniu, czyli sprasowany, to najczęściej wybierany produkt. 

  • Łatwy w aplikacji. Jak nakładać rozświetlacz w kamieniu? Wystarczy potrzeć powierzchnię kosmetyku opuszkami palców lub pędzlem, a następnie wetrzeć rozświetlacz w wybrane partie twarzy. Moc “światła” można stopniować poprzez nałożenie kilku warstw produktu.
  • Występuje w różnych odcieniach. Dzięki temu można dobrać idealny kosmetyk do koloru skóry i uzyskać naturalny efekt. 

Rozświetlacze w kamieniu są przeznaczone dla większości typów cer. Jednak należy uważać z ich aplikacją, jeśli masz skórę trądzikową. Te kosmetyki mogą podkreślać zmiany na twarzy.

Sypki rozświetlacz

Większość rozświetlaczy w formie sypkiej to produkty mineralne. Zawierają składniki, które pomagają delikatnie rozjaśnić skórę i uzyskać jedwabiste, gładkie wykończenie. Ich zaletą jest bardzo lekka konsystencja, która pozwala uzyskać naturalny efekt nawet początkującym fanom make-upu. 

Sypkie rozświetlacze należy nakładać pędzlem z krótkim, zbitym włosiem. Za pomocą tego akcesorium można precyzyjnie zaaplikować produkt na wybrane partie ciała oraz łatwo połączyć go z pudrem czy bronzerem. Tak uzyskasz łagodne przejścia. 

Rozświetlacz w płynie

Płynny rozświetlacz wyróżnia się aksamitną konsystencją. Łatwo wnika w skórę i dobrze się łączy z podkładem. Dzięki temu nie gromadzi się w porach, a niedoskonałości nie są podkreślone. Dlatego kosmetyk świetnie się sprawdza w przypadku cer problematycznych, np. z trądzikiem czy suchymi skórkami. 

Jak i gdzie nakładać rozświetlacz na twarz? 

Rozświetlacz warto aplikować nie tylko na szczyty kości policzkowych, ale także na łuk kupidyna, nos, kącik oka i pod łuk brwiowy – w tych miejscach, które chcesz uwydatnić. Trzeba go wklepać za pomocą pędzla lub palców i rozblendować okrężnymi ruchami, aby połączył się z pozostałymi kosmetykami.

Prawidłowo dobrany rozświetlacz sprawi, że Twoja cera nabierze zdrowego blasku. Dlatego nie czekaj – wypróbuj nasze kosmetyki i znajdź idealny produkt dla siebie.

pixel