Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Korektory do makijażu

Ilość produktów: 60

Korektor to kosmetyk do zadań specjalnych, który kamufluje niedoskonałości cery. Jego zadaniem jest maskowanie cieni w okolicy oczu, niedoskonałości, przebarwień czy naczynek. W naszej ofercie znajdują się korektory o różnych odcieniach i stopniu krycia, odkryj produkt dla siebie!

ilość produktów: 30/60

Jednym z etapów podczas nakładania make-upu jest wyrównywanie kolorytu skóry. Mogą w tym pomóc korektory kryjące. W sklepie internetowym Cosibella znajdują się produkty polskich i koreańskich marek. Mają one poręczne opakowania z aplikatorami, które ułatwiają nakładanie kosmetyków na twarz precyzyjnie w miejscu występowania niedoskonałości. 

Korektory do twarzy – co zawierają?

Korektory do twarzy nie zawierają wyłącznie składników, które pomagają maskować wszelkie plamy pigmentacyjne, blizny, znamiona czy też trądzik i rumień. Formuły zostały wzbogacone o substancje, które:

  • wspierają rozjaśnianie cery, dzięki czemu pomagają uzyskać efekt wypoczętej skóry wokół oczu,
  • wspomagają nawilżanie i regenerowanie naskórka,
  • pomagają utrzymać właściwy mikrobiom skóry,
  • wspierają łagodzenie podrażnień.

Kosmetyki mają lekką formułę, która łatwo wnika w skórę i nie gromadzi się w zagłębieniach twarzy i zmarszczkach. Jest to szczególnie istotne przy nakładaniu produktu w okolicy oczu. 

Dobrze kryjący korektor na wypryski

Kryjące korektory pozwalają skutecznie zamaskować niedoskonałości oraz zaczerwienienia. Świetnie sprawdzą się do ukrycia przebarwień, dzięki czemu cera pozostaje ujednolicona. Aby korektor dobrze zakrył mankamenty, musi być dopasowany odcieniem do koloru skóry, aby nie tworzył wyraźnych granic. W ofercie Cosibelli znajdziesz zarówno kryjące korektory w sztyfcie, w płynie, jak i słoiczku.

Jak nakładać korektor na twarz?

Właściwa aplikacja to klucz do uzyskania zadowalającego efektu. Jeśli chcesz, aby korektor wyglądał naturalnie i wtapiał się w podkład pamiętaj, aby nakładać go bardzo cienką warstwą. Unikniesz w ten sposób ryzyka uzyskania efektu "ciastka" na skórze. Jeśli zależy ci na zbudowaniu krycia, możesz dołożyć drugą cienką warstwę kosmetyku. W przypadku, kiedy masz punktowe niedoskonałości, które ciężko jest zakryć i pomimo dokładania produktu stopień krycia nie ulega poprawie, nałóż punktowo korektor na zmianę skórną, pozostaw na kilka minut do wyschnięcia, a następnie delikatnie wklep gąbeczką lub pędzlem. W ten sposób zwiększysz krycie praktycznie każdego korektora.

Zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą i wybierz najlepsze korektory do twarzy, które będą dopasowane do potrzeb skóry. 

 
pixel