Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Pielęgnacja dłoni

Ilość produktów: 67

Wiele z nas pomija w codziennej pielęgnacji dłonie, zapominając, że skóra na nich jest bardzo cienka i podatna na powstawanie oznak starzenia. Wymaga uważnej pielęgnacji, ponieważ dłonie jako pierwsze zdradzają wiek. Są narażone na drażniące czynniki, takie jak chemia domowa lub mróz. Dbanie o dłonie może z łatwością stać się elementem codziennej rutyny. Pielęgnuj je z produktami, które znajdziesz w naszej ofercie! Przeczytaj także wpis o skórze dłoni.

ilość produktów: 30/67

Zadbane i nawilżone dłonie

Dłonie to drugi po twarzy i szyi obszar, który najszybciej pokazuje upływający czas i starzenie się skóry. Bardzo szybko dłonie stają się pomarszczone, skóra jest wiotka oraz przesuszona. Codzienne czynności, takie jak mycie naczyń, stosowanie środków chemicznych bez stosowania rękawiczek, a także częste mycie dłoni mydłem doprowadza do tego, że skóra się przesusza, jest szorstka i podrażniona. Dlatego ważne jest, aby nie zapominać w codziennej pielęgnacji o swoich dłoniach.

Jak pielęgnować dłonie?

Codzienna pielęgnacja jest kluczowa, aby utrzymać skórę dłoni w dobrej kondycji. W ofercie sklepu znajdziesz kremy, balsamy, peelingi oraz maski pełne cennych składników aktywnych. Kiedy po kąpieli aplikujesz kosmetyki na ciało nie zapominaj o dłoniach i wmasuj w nie ulubiony krem. Po myciu rąk mydłem również wmasuj w nie balsam, aby przywrócić im nawilżenie. Warto również raz w tygodniu wykonać peeling skóry dłoni, aby usunąć martwe komórki naskórka oraz przywrócić skórze jedwabistą miękkości i gładkość. Zastosowanie maski, która odżywi, zregeneruje oraz dostarczy skoncentrowaną dawkę składników aktywnych skórze to także kluczowy element pielęgnacji. Warto włożyć krem do rąk do torebki albo do samochodu, aby zawsze mieć go pod ręką, kiedy pojawia się uczucie suchości. 

Produkty do pielęgnacji dłoni

Nawilżenie, regeneracja i złuszczanie to podstawa w utrzymaniu skóry w dobrym stanie. W ofercie sklepu znajdziesz takie produkty jak:

  • kremy i balsamy do rąk - mają kremową konsystencję, szybko się wchłaniają, skutecznie nawilżają, odżywiają i regenerują skórę
  • maski do rąk - mogą mieć formę kremową albo na tkaninie. Skutecznie dostarczają skórze potrzebnych składników aktywnych, dzięki czemu staje się miękka oraz silnie nawilżona
  • peelingi do rąk - doskonale złuszczają martwe komórki naskórka, dzięki czemu skóra staje się niezwykle gładka i zregenerowana.