Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Kremy do cery naczynkowej

Ilość produktów: 57

Skóra naczyniowa jest wymagająca i należy ją traktować z delikatnością. Warto stosować w pielęgnacji produkty ze składnikami łagodzącymi, wyciszającymi i uszczelniającymi naczynia krwionośne. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji, które pomogą Ci zmniejszyć widoczność naczynek i ograniczyć skłonność do ich rozszerzania. Dowiedz się więcej o pielęgnacji skóry naczyniowej i zajrzyj do naszego wpisu blogowego!

ilość produktów: 30/57

Cera naczynkowa jest bardzo cienka, a przez to podatna na uszkodzenia i zaczerwienienia. Dlatego jej pielęgnacja powinna się opierać na wzmacnianiu i ochronie naskórka. W tym pomogą Ci odpowiednio dobrane kremy do cery naczynkowej. Te kosmetyki mają lekkie, delikatne formuły, które szybko się wchłaniają. 

Kremy do skóry naczynkowej – co zawierają?

W naszej ofercie znajdziesz produkty przeznaczone do stosowania:

  • na dzień – zawierają filtry SPF, które wspomagają ochronę przed drażniącymi promieniami słońca, oraz składniki wspierające redukcję zaczerwienień, np. ekstrakt z lukrecji czy skrzypu polnego;
  • na noc – w ich recepturze znajdują się składniki wspierające regenerowanie i nawilżanie naskórka oraz łagodzenie obrzęków i podrażnień. To np. skwalan czy pantenol. Ponadto znajdziesz tam np. witaminę K czy ekstrakty roślinne, które pomagają wzmocnić naczynka. 

Skorzystaj z naszej oferty i dbaj o swoją skórę naczynkową przez całą dobę.

Popularne rodzaje produktów: krem z ceramidami, krem do cery tłustej, krem odżywczy, krem na trądzik, krem na przebarwienia