Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Pędzle do konturowania

Ilość produktów: 16

Pędzle do konturowania służą aplikacji bronzera, różu oraz rozświetlacza, które modelują twarz i nadają jej wyrazu. Pędzel do różu może być ścięty pod skosem lub w formie kulki, z kolei pędzel do bronzera bardziej płaski, ale także puchaty. Rozświetlacz zaaplikujesz pędzlem o stożkowym kształcie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą pędzli do konturowania!

Chcesz wysmuklić twarz? A może lubisz swoje kości policzkowe i pragniesz je podkreślić? Zdecyduj się na konturowanie, czyli modelowanie za pomocą bronzera, rozświetlacza i różu. Aby je wykonać – oprócz kosmetyków – będziesz potrzebować odpowiednich narzędzi, czyli pędzli do konturowania. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór modeli znanej marki Annabelle Minerals

Akcesoria wyróżniają się zbitym, dobrze osadzonym włosiem, które delikatnie sunie po twarzy i pozostawia na niej idealną ilość kosmetyku. Ponadto są łatwe do utrzymania w czystości i nie niszczą się mimo częstego użytkowania. 

Pędzle do konturowania – jakie są dostępne?

Konturowanie polega na aplikowaniu na twarz trzech różnych kosmetyków – różu, bronzera i rozświetlacza. Nie można ich nakładać tym samym pędzlem, ponieważ formuły produktów wymieszają się i efekt będzie daleki od oczekiwanego. 

Zatem najlepiej kupić osobne akcesorium do każdego kosmetyku. Dla ułatwienia przygotowaliśmy w naszym asortymencie różne narzędzia przeznaczone do aplikacji wspomnianych produktów. 

Pędzle do różu

Róż po nałożeniu na twarz nie powinien przyciągać nadmiernie uwagi. Najlepiej, jeśli będzie “stapiać” się ze skórą, a jego granice będą dobrze roztarte. Ponadto musi być go mało, aby efekt był delikatny i naturalny. 

Aby to osiągnąć, nałóż róż za pomocą pędzla z włosiem ściętym pod skosem. Ma szeroką, niezbyt zbitą główkę, dzięki czemu można łatwo rozprowadzić kosmetyk bez robienia plamy na twarzy.

Pędzle do bronzera

Nakładanie bronzera wymaga użycia dwóch narzędzi: z dużym, okrągłym włosiem oraz z krótką, płasko ściętą główką. Jeśli zastanawiasz się, jaki pędzel do bronzera wybrać, zapoznaj się z dwoma rodzajami. Pierwszy z nich jest przeznaczony do aplikacji kosmetyku na policzki, skronie czy czoło. Jest spory, więc wystarczy kilka ruchów, aby dokładnie pokryć skórę. 

Natomiast drugi pędzel – z krótkim włosiem – należy stosować do nakładania bronzera na nos. Za jego pomocą precyzyjnie rozprowadzisz produkt i unikniesz zabrudzenia policzków. 

Pędzle do rozświetlacza

Rozświetlacz nałożony na łuk kupidyna, szczyty kości policzkowych, kącik oka, czubek nosa czy łuk brwiowy może sprawić, że Twoja twarz będzie wyglądać zdrowo i promiennie. Jednak aplikowanie tego produktu wymaga nieco precyzji. 

Dlatego najlepiej wybrać do tego pędzel z włosiem o średniej długości, w stożkowym lub wachlarzowatym kształcie. Za jego pomocą zaaplikujesz produkt tam, gdzie go potrzebujesz, i ładnie rozetrzesz z różem, pudrem i bronzerem. 

Pędzle do konturowania twarzy – dlaczego warto je wybrać?

Używanie pędzli do konturowania, zamiast palców czy gąbeczek, ma wiele zalet.

  • Włosie delikatnie sunie po twarzy, dzięki czemu pozostawia na niej równomierną ilość produktu. Pozwala to uniknąć nieestetycznych smug.
  • Za pomocą pędzla można kontrolować ilość kosmetyku nakładanego na skórę. Jeśli nabierzesz go zbyt dużo, wystarczy delikatnie strzepnąć włosie przed dotknięciem twarzy. 

Jeśli chcesz stworzyć makijaż jak profesjonalista, sięgnij po odpowiednie akcesoria. Wybierz najlepsze pędzle do konturowania twarzy i przetestuj je w praktyce!

 
pixel