Kontakt

SKLEP STACJONARNY
ul. Łucka 18/11
00-845 Warszawa
Pn - Pt 09:00-21:00
Sobota 10:00-18:00
Tel: 531 663 736
corner@cosibella.pl

Biuro Obsługi Klienta
Tel: 22 602 28 32
zamowienia@cosibella.pl
Pn - Pt 08:00-18:00

Adres do reklamacji i zwrotów:
Cosibella Sp. z o.o.
Ul. Mineralna 15 Budynek D3
02-274 Warszawa

Kontakt w sprawie PR i współprac influencerskich
Karolina Ryszka
karolinaryszka@cosibella.pl

Kluczowym elementem naszej działalności jest szeroko pojęta pielęgnacja.

Zależy nam na tym, abyście dobierali kosmetyki świadomie i korzystali z najlepszych produktów, dlatego marki o które poszerzamy nasze portfolio są skrupulatnie dobierane, sprawdzane, a niejednokrotnie również testowane przez nas samych.

Wiemy jednak, że dobór kosmetyków wcale nie jest taką prostą sprawą.
Widzimy to zwłaszcza w kontekście takich marek jak The Ordinary - o które najczęściej pytacie i nie wiecie, jak połączyć ze sobą poszczególne produkty.

I właśnie dlatego, zatrudniliśmy kosmetologów i doradców pielęgnacyjnych, którzy stoją na straży Waszej pielęgnacji i przeprowadzają konsultacje w zakresie właściwego doboru kosmetyków. Podpowiedzą, które serum jest najlepsze na zmarszczki, jakich kwasów ze sobą nie łączyć i czy Wasza rutyna pielęgnacyjna przebiega tak, jak powinna.

Jeśli potrzebujecie indywidualnej konsultacji pielęgnacyjnej bądź pomocy w doborze odpowiednich kosmetyków, możecie skontaktować się z naszymi kosmetologami dzwoniąc pod numer 22 602 28 32, przez formularz.

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel