Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Palety do konturowania

Ilość produktów: 24

Palety do konturowania to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią posiadanie wielu produktów w jednym miejscu. W jej wnętrzu mogą znajdować się bronzery, róże, rozświetlacze, które umożliwiają definiowanie rysów twarzy i ich podkreślenie. To idealny kosmetyk dla osób, które pragną nadać swojemu makijażowi wyrazistości.

Palety do konturowania twarzy dla Ciebie

Palety do konturowania twarzy to must-have w Twojej kolekcji kosmetyków. Jeśli cenisz sobie wygodę i lubisz mieć wszystko, czego potrzebujesz pod ręką, palety będą idealnym rozwiązaniem. Łączą w sobie zarówno bronzery, róże jak i rozświetlacze. Pozwól sobie na eksperymentowanie z różnymi technikami modelowania twarzy. Dzięki paletom osiągniesz:

  • definicję konturu twarzy: precyzyjne podkreślisz i zdefiniujesz różnych obszarów twarzy, takich jak kości policzkowe, czoło, nos i szczęka. Dzięki paletom możesz nadać swojej twarzy wymarzony kształt i proporcje.
  • wielofunkcyjność: palety do konturowania zawierają różne odcienie, które można używać do różnych celów. Możesz używać ich nie tylko do konturowania, ale także do zarumienienia policzków różem oraz rozświetlenia szczytów kości policzkowych rozświetlaczem.
  • kompaktowość: ten kosmetyk to świetny wybór do podróżnej kosmetyczki, kiedy oszczędność miejsca ma znaczenie. W jednym opakowaniu zmieścisz wszystkie kosmetyki, których potrzebujesz do wymodelowania całej twarzy.

Na czym polega konturowanie?

Konturowanie to technika makijażu, która polega na grze świateł i cieni, aby podkreślić lub zmodyfikować kształt twarzy. Obszary, na które nakładasz bronzer zostają optycznie “schowane”, z kolei miejsca, w które nakładasz rozświetlacz zostają wypuklone. Róż jest wyjątkowym kosmetykiem, którego zadaniem nie jest ukrycie lub uwydatnienie konturu. Ma na celu nadać cerze zdrowego rumieńca i podkreślić jej naturalność.

Jak używać palet do konturowania?

Rozpocznij od aplikacji bronzera. Nabierz odrobinę produktu na pędzel o miękkim włosiu lub gąbeczkę, a następnie nałóż w miejsca, takie jak linia żuchwy, skronie oraz obszar pod kośćmi policzkowymi. Przejdź teraz do aplikacji różu. Możesz nałożyć go w strategiczne miejsca, takie jak policzki, nos oraz powieki. Na samym końcu nałóż rozświetlacz przy pomocy wachlarzowego pędzelka. Muśnij nim szczyty kości policzkowych, obszar pod łukami brwiowymi, czubek nosa oraz łuk kupidyna nad ustami. Jeżeli nie masz w swojej kolekcji palety do konturowania i zastanawiasz się nad jej zakupem, zapoznaj się z ofertą sklepu Cosibella i wybierz dla siebie odpowiedni kosmetyk.

 

pixel