Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Karty podarunkowe

Karty podarunkowe Cosibella
Podaruj możliwość wyboru
SPRAWDŹ
Nasze karty podarunkowe będą najlepszym prezentem dla Twoich bliskich!

Posiadacze tej karty będą mogli zrobić zakupy zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym, a do wyboru będą mieli całą dostępną ofertę Cosibelli.
wygodna forma prezentu
zawsze trafiony upominek
idealne na każdą okazję
Wybierz kartę podarunkową i nigdy więcej nie martw się, że nie trafisz z prezentem.
Nasze karty podarunkowe będą najlepszym prezentem dla Twoich bliskich! Posiadacze tej karty będą mogli zrobić zakupy zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym, a do wyboru będą mieli całą dostępną ofertę Cosibelli. Wybierz kartę podarunkową i nigdy więcej nie martw się, że nie trafisz z prezentem.

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa karta podarunkowa Cosibella?

Na karcie podarunkowej dostępne są środki, które można wykorzystać na zakupy w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym cosibella.pl. Wartość dostępnych środków zależy od kupującego kartę. Do karty podarunkowej dołączony jest jej indywidualny numer, a także numer PIN, dzięki któremu można dokonać płatności za zakupy.

Jaki jest okres ważności karty podarunkowej?

Karta podarunkowa jest ważna 12 miesięcy od daty zakupu.

Jak sprawdzić dostępne środki?

Po zalogowaniu na swoje konto, w sekcji: Profity za bycie lojalnym klientem oraz na stronie cosibella.pl/code znajduje się aktualne saldo karty. Karty podarunkowe występują w kwotach: 100 zł, 200 zł i 300 zł.

Jakie są dostępne nominały kart podarunkowych?

Karty podarunkowe występują w kwotach: 100 zł, 200 zł i 300 zł.

Jak mogę zapłacić kartą podarunkową?

W momencie dokonywania płatności w sklepie internetowym wpisz numer oraz PIN swojej karty podarunkowej, który dostaniesz w mailu. Jeżeli dokonujesz zakupu w sklepie stacjonarnym, po prostu podaj otrzymany numer karty i PIN obsłudze sklepu.

Co zrobić jeśli wartość koszyka przekroczy dostępne saldo karty?

Jeżeli wartość zakupów przekracza środki dostępne na karcie, różnicę dopłacisz dowolną dostępną formą płatności w ostatnim kroku zamówienia.

Więcej informacji o kartach podarunkowych znajdziesz w naszym Regulaminie
pixel