Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Bandi

Ilość produktów: 83

Bandi to polska, rodzinna firma kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i włosów. Jej ponad trzydziestoletnie doświadczenie pozwala na tworzenie skutecznych produktów z przebadanymi składnikami o wysokiej jakości. Jednocześnie dba o innowacje i stale poszerza swój asortyment, oferując efektywne kosmetyki odpowiadające na potrzeby różnych rodzajów skór. Zapoznaj się z jej ofertą!

ilość produktów: 30/83

Profesjonalne kosmetyki Bandi do pielęgnacji skóry twarzy i włosów

Polską markę Bandi założyła w 1986 roku Bogda Draniak, a dziś prowadzi ją jej córka - Joanna Draniak-Kicińska. Małe rodzinne przedsiębiorstwo produkuje cieszące się ogromną popularnością również wśród gwiazd kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy i do włosów. Początkowo w nazwie marki królowały inicjały jej założycielki (Wytwarzanie Artykułów Kosmetycznych B&D), które później ewoluowały w aktualną, rozpoznawalną dla chyba każdej miłośniczki kosmetologii, nazwę.

Marka tworzy produkty zarówno przeznaczone dla indywidualnego klienta, któremu zależy na skuteczności, jakości i bezpieczeństwie, jak i dla profesjonalnych gabinetów kosmetycznych czy centrów spa. Wszystkie przechodzą bardzo wymagające badania i testy. Wśród linii w ofercie Bandi można znaleźć kosmetyki opracowane z myślą o skórze trądzikowej, naczynkowej i skłonnej do podrażnień, przesuszonej i wymagającej odżywienia czy dojrzałej.

Hity z oferty Bandi - te produkty są bestsellerem

Absolutnym bestsellerem marki Bandi są pierwsze polskie kosmetyki trychologiczne, dedykowane różnym problemom skóry głowy i włosów Tricho Esthetic. Gwiazdą tej linii jest peeling oczyszczający do skóry głowy, który przekonał wiele Polek do postawienia na ten rodzaj niezwykle skutecznej pielęgnacji.

Właścicielom Bandi od zawsze zależało na tym, żeby produkty, które tworzą były dostępne w optymalnej cenie na każdą kieszeń. Na co zwrócić uwagę w ofercie marki Bandi? Poza wspomnianymi już peelingami do skóry głowy koniecznie przetestuj peelingi do twarzy, kremy pod oczy, do twarzy i dekoltu czy koncentraty z linii Boost Care (na przykład te z witaminą C czy kwasem hialuronowym).

pixel