Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Rękawice peelingujące do ciała

Ilość produktów: 9

Złuszczanie martwego naskórka możesz osiągnąć nie tylko przy pomocy peelingów, a także masażem rękawicą w trakcie kąpieli. Stworzona z szorstkich włókien doskonale oczyszcza skórę i wygładza jej powierzchnię. Dodatkowym atutem jest niwelowanie obrzęków i wsparcie w redukcji cellulitu. Wybierz akcesorium i urozmaić swój codzienny rytuał!

Gładka skóra dzięki rękawicy peelingującej

Skóra ciała wymaga regularnego złuszczania martwego naskórka. Dzięki temu stymuluje procesy regeneracyjne, poprawia mikrokrążenie (co powoduje dostarczenie skórze składników odżywczych) oraz pięknie wygładza. Rękawice do peelingu ciała doskonale się do tego sprawdzają. To jeden z najszybszych sposobów na wygładzenie skóry, dzięki czemu jest doskonale przygotowana na przyjęcie kosmetyków pielęgnacyjnych, np. balsamu lub olejku. Jest to też dobry sposób na przygotowanie skóry przed goleniem. Dzięki temu o wiele łatwiej usunąć włoski, bez efektu “truskawkowych nóg”.

Jak używać rękawicy do peelingu ciała?

Można używać jej na dwa sposoby - na sucho i na mokro. Stosowana na mokro będzie delikatniej złuszczać. Niezależnie od tego, którą opcję wybierz najważniejsze jest, aby kierować ruchy w stronę najbliższych węzłów chłonnych, albo inaczej mówiąc - kierując się ku górze. W ten sposób dodatkowo uzyskasz efekt drenażu limfatycznego i pozbędziesz się obrzęków. Rękawice mają różną strukturę, dlatego jeśli zastanawiasz się nad zakupem, zapoznaj się z opisem producenta i wybierz, czy chcesz te dające efekt delikatnego, czy bardziej intensywnego złuszczenia. Uważaj na okolicę dekoltu, gdzie skóra jest delikatniejsza niż w innych partiach ciała. Na tym obszarze wykonuj subtelniejsze ruchy z mniejszym naciskiem.

Jak często używać rękawicy peelingującej?

Cykl wymiany naskórka trwa 28 dni, dlatego złuszczanie nie należy do elementów codziennej pielęgnacji. Wystarczy, że wprowadzisz stosowanie rękawicy raz w tygodniu, aby cieszyć się gładką i miękką skórą. Jeśli jednak używasz rękawicy łagodnie peelingującej, możesz stosować ją częściej, nawet co 2 dni. Obserwuj swoją skórę - jeżeli nie występują na niej podrażnienia i drobne ranki, nie ma do tego przeciwwskazań. 

pixel