Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Serum do ciała

Ilość produktów: 10

Serum to skoncentrowany kosmetyk bogaty w składniki aktywne. Zazwyczaj kojarzymy je z pielęgnacją twarzy, ale w naszej ofercie znajdziesz także serum do ciała! W zależności od doboru składników w formule, może mieć działanie ujędrniające lub wspomagać w niwelowaniu niedoskonałości. Wybierz odpowiednie serum dla swojej skóry.

Serum do ciała - do czego służy?

To kosmetyk o skoncentrowanej dawce składników aktywnych. W odróżnieniu od balsamów i kremów, serum do ciała cechuje się działaniem ukierunkowanym na konkretne problemy. Warto podkreślić, że jego działanie jest intensywniejsze. Może przybierać różną konsystencję, zarówno lekką, olejową, jak i emulsyjną czy też kremową.

Na jakie problemy skórne pomoże serum do ciała?

Kosmetyk pomaga przede wszystkim na problemy związane z jędrnością i elastycznością skóry. Potrafi zliftingować wiotką skórę, zwiększyć jej jędrność. Działa również antycellulitowo, pomaga wyszczuplić sylwetkę, a nawet wypełnić kształt biustu. Ciekawą ofertę posiada marka Tołpa, która proponuje produkt liftingujący, wypełniający biust oraz wyjątkowe serum enzymatyczne, po którym skóra staje się gładka i rozświetlona. 

Regeneracja i nawilżenie ciała

Receptura serum do ciała zawiera wiele składników. Poza składnikami odpowiedzialnymi za przeznaczenie produktu, np. antycellulitowymi, znajdują się również uzupełniające substancje regenerujące i nawilżające. 

  • kwas hialuronowy - silnie nawilża dzięki zdolności wiązania wody w naskórku,
  • wąkrota azjatycka - regeneruje, łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia, nawilża,
  • ceramidy - odbudowują uszkodzoną barierę hydrolipidową skóry, utrzymują nawilżenie w naskórku,
  • d-pantenol - wspomaga regenerację uszkodzonej skóry, działa nawilżająco,
  • alantoina - redukuje świąd i pieczenie podrażnionej skóry, łagodzi, regeneruje i nawilża,
  • aloes - wykazuje działanie łagodzące, wspiera regenerację oraz działa nawilżająco,
  • oleje roślinne - poprzez działanie okluzyjne, ochronne, utrzymują nawilżenie wewnątrz skóry, zapobiegając przeznaskórkowej utracie wody.

Wiek nie ma znaczenia

Nieważne, czy masz 20 czy 70 lat. Jeśli czujesz potrzebę, żeby poprawić wygląd swojej skóry, każdy moment jest odpowiedni. Każdy człowiek jest inny - niektórzy mają skłonności do powstawania cellulitu i utraty jędrności skóry w młodym wieku, a pozostali mogą tej skłonności nie posiadać wcale. Dlatego jeśli zastanawiasz się jaki produkt kupić i czy go teraz potrzebujesz obserwuj swoje ciało.

pixel