Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Tołpa

Ilość produktów: 108

Polska marka, której charakterystycznym wyróżnikiem są stosowane w formułach torf i borowina tołpa®. Marka od wielu lat tworzy kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, w których wykorzystuje innowacyjne składniki aktywne pochodzenia naturalnego. Wartościami marki jest autentyczność, prostota, skuteczność, piękno i odkrywanie. Poznaj ofertę marki już teraz!

ilość produktów: 30/108
Tołpa to polska marka kosmetyczna, której nazwa odnosi się do nazwiska profesora Stanisława Tołpy, polskiego botanika, który opracował preparat czynny biologicznie preparat torfowy o niezwykłych właściwościach czynnych biologicznie. Na bazie tego właśnie odkrycia tworzone są najpopularniejsze, flagowe produkty marki tołpa. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło “mała wielka pielęgnacja”, za którym kryje się prawda o tym, jak ważne są codzienne czynności - z pozoru drobne i nieistotne, ale przekładające się na imponujący efekt. Z tak przemyślanym podejściem do pielęgnacji możesz w szybkim czasie oczekiwać naprawdę niezwykłym rezultatów w postaci zdrowej, czystej skóry bez dotychczasowych problemów.

Nie tylko torf. Poznaj niezwykłe składniki w produktach marki tołpa

Co w ofercie marki tołpa zasługuje na Twoją uwagę? Możemy śmiało powiedzieć, że takich produktów są co najmniej dziesiątki. W zależności od swoich potrzeb, możesz wybrać właściwie każdy rodzaj produktu, jaki jest niezbędny w dobrze przygotowanej kosmetyczce. To nie tylko toniki do twarzy, płyny micelarne, kremy i maski, ale też balsamy do ciała, sera do biustu, płyny do higieny intymnej czy kosmetyki do włosów Każdy z tych kosmetyków opiera się oczywiście o najlepsze składniki. Poza wyciągiem z torfu to także między innymi ekstrakty z korzenia lukrecji gładkiej, bławatka czy korzenia łopianu, oleje naturalne, kwas salicylowy czy glikolowy, glinki, oligosacharydy. Wszystkie działają z korzyścią dla Twojego piękna!
pixel