Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Odżywki do włosów średnioporowatych

Ilość produktów: 14

Włosy średnioporowate charakteryzuje lekkie odchylenie łuski, które objawia się często falowaniem włosów oraz większą podatnością na stylizacje. Jeżeli posiadasz ten typ włosów, to zapewne zauważasz tendencję do puszenia, na przykład pod wpływem wilgoci. Wprowadź do pielęgnacji proteiny o średniej wielkości cząsteczek, a także średniocząsteczkowe oleje. Składniki te znajdziesz w odżywkach dedykowanych włosom średnioporowatym w naszej ofercie - sprawdź je!

Korzyści ze stosowania odżywek do włosów średnioporowatych

Włosy o średniej porowatości to najbardziej popularny rodzaj. Cechują się lekką skłonnością do puszenia z powodu nadmiaru wilgoci w powietrzu, np. podczas deszczu. Mogą być również skłonne do łamliwości i rozdwajania. Świadoma pielęgnacja przy użyciu odpowiednich kosmetyków to gwarancja zadowalających efektów. Odżywki do średnioporowatych włosów to doskonały sposób na zapewnienie im pielęgnacji i dostarczenia potrzebnych składników, które odżywią, nawilżą i zregenerują pasma. Co więcej, dzięki ich regularnemu stosowaniu włosy stają się mocniejsze i mniej podatne na uszkodzenia. Dzięki kombinacji humektantów, emolientów i protein w składzie odżywki zapewniają kompleksową opiekę włosom, dzięki czemu są wygładzone, elastyczne i miękkie w dotyku.

Jak używać odżywki do włosów średnioporowatych?

Aby cieszyć się z pięknych, zadbanych włosów przez cały czas, najlepszą praktyką jest stosowanie odżywek po każdym myciu. Szampon ma za zadanie przede wszystkim myć, co świadczy również o usunięciu z włosów pozostałości po kosmetykach pielęgnujących. Dlatego też nałożenie odżywki to klucz do uzyskania zdrowych i świetnie prezentujących się włosów. Jeśli chcesz zrobić to prawidłowo, po umyciu włosów odsącz je jak najbardziej to możliwe w ręcznik, następnie nałóż niewielką ilość odżywki na włosy po długości (pomiń skórę głowy, aby ich nie obciążyć i nie przetłuścić szybko), a następnie wczesz ją przy pomocy szczotki. To doskonały sposób na równomierną aplikację odżywki, który warto praktykować. Następnie odczekaj kilka minut i spłucz dokładnie pod bieżącą wodą. Delikatnie osusz włosy ręcznikiem i przejdź do suszenia suszarką lub pozostaw je do wyschnięcia.

Jaką odżywkę wybrać? - Najlepsze odżywki dla średnioporów

Jeżeli posiadasz włosy o średniej porowatości i nie wiesz, jaką odżywkę kupić, na stronie Cosibella znajdziesz propozycje skutecznych produktów. Są to między innymi odżywki od polskiej marki Anwen oraz Hairy Tale Cosmetics, a także od amerykańskiej, znanej szczególnie z kosmetyków do pielęgnacji włosów kręconych marki Cantu. Odżywki są pełne składników aktywnych, które odpowiadają na potrzeby włosów. Znajdziesz w nich zarówno oleje roślinne, jak i masła, keratynę, jedwab, miód i aloes - dostarczą odpowiedniego nawilżenia, regeneracji oraz nadadzą fryzurze elastyczności.

pixel