Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Bioup

Ilość produktów: 27

Rodzima marka, która z ogromną pasją i skrupulatnością tworzy naturalne, wegańskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i włosów. Składniki pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a produkty są bezpieczne, dzięki szeregom badań laboratoryjnych. Marka wierzy, że naturalne kosmetyki skutecznie wspierają skórę w walce ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i ze zmianami zachodzącymi w skórze wraz z upływem lat. Przekonaj się już dziś!

POCHODZENIE

BIOUP to polska marka kosmetyczna założona przez Karolinę Sałas-Szlejter.

PRODUKTY

Marka w swojej ofercie posiada wegańskie, organiczne i naturalne kosmetyki, przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy.

CIEKAWOSTKA

Założycielka wiele lat temu pokochała produkty naturalne, które pomogły jej wrażliwej, alergicznej skórze. Sama zaczęła zdobywać wiedzę o surowcach naturalnych i tworzyć proste kosmetyki, co m.in. przyczyniło się do powstania BIOUP.

BIOUP dużą uwagę przywiązuje zarówno do przemyślanych receptur, jak i każdego etapu produkcji swoich kosmetyków. Produkty marki powstają z doskonale i rzetelnie dobranych surowców, często pozyskiwanych z rodzimych polskich oraz europejskich źródeł. Posiadają także odpowiednie badania konsumenckie, co zapewnia bezpieczeństwo ich stosowania.

Marzeniem założycielki jest, aby kosmetyki, które tworzy, były źródłem zadowolenia i aby dzięki nim skóra piękniała każdego dnia. Swoje produkty kieruje przede wszystkim do kobiet z pierwszymi oznakami starzenia. Marka wierzy, że bezpieczne i naturalne kosmetyki są w stanie skutecznie wesprzeć skórę w walce ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i ze zmianami zachodzącymi w skórze wraz z upływem lat.

pixel