Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Kremy BB do makijażu

Ilość produktów: 50

Kremy BB to uniwersalne kosmetyki, które mają wszechstronne działanie. Poza maskowaniem niedoskonałości i wyrównaniem kolorytu mają także funkcje pielęgnacyjne - nawilżające, rozjaśniające oraz regenerujące. Niektóre z nich są wzbogacone o filtry, dzięki którym chronią przed promieniowaniem UV. Sprawdź naszą ofertę i poznaj doskonałej jakości kremy BB, dzięki którym wykonasz perfekcyjny makijaż twarzy.

ilość produktów: 30/50

Co to jest krem BB?

Krem BB, to idealny wybór, jeśli szukasz kremu na dzień ze składnikami, które będą:

  • wspomagać regenerowanie i nawilżanie skóry, 
  • wspierać delikatnie wyrównanie kolorytu naskórka,
  • pomagać uzyskać efekt promiennej cery.

To lekki produkt łączący pielęgnację i makijaż, który sprawdzi się szczególnie do skóry suchej, mieszanej, wrażliwej i tłustej. 

Najlepszy krem BB – co zawiera?

Kremy BB są dość uniwersalne i sprawdzą się dla każdego typu skóry. Aby jednak mieć pewność, że wybierasz właściwy produkt, zwróć uwagę na jego skład. W recepturze powinny znaleźć się dodatkowe składniki pielęgnujące, takie jak np.:

  • kwas hialuronowy – wspiera nawilżanie skóry,
  • wąkrota azjatycka – pomaga łagodzić podrażnienia i regenerować naskórek,
  • niacynamid – wspomaga rozjaśnianie przebarwień,
  • alantoina – wspiera kojenie uszkodzeń skóry,
  • filtry UV – pomagają chronić skórę przed szkodliwymi promieniami słońca.

Sprawdź także konsystencję. Naturalny krem BB powinien być lekki, szybko się wchłaniać i nie obciążać nadmiernie skóry. W ostatnim czasie na popularności zyskały koreańskie kremy BB, które cechują się niezwykłą świetlistością i natualnym wykończeniem.

Czy krem BB jest lepszy od podkładu? 

Decyzja, czy wybrać krem BB czy podkład, zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji dotyczących makijażu. Krem BB jest wielofunkcyjnym produktem, który łączy w sobie pielęgnację i funkcję makijażu. Zazwyczaj ma bardziej kremową konsystencję w odróżnieniu od podkładu i daje wrażenie aplikowania pielęgnacji na skórę. Idealnie nadaje się do codziennego użytku, oferując naturalny wygląd oraz dodatkowe korzyści, takie jak nawilżenie czy regeneracja.

Podkład zapewnia bardziej intensywne krycie i jest idealny do bezbłędnego wykończenia makijażu. Kluczem jest zrozumienie, że krem BB i podkład służą różnym celom - krem do subtelnej korekty i pielęgnacji, a podkład dla mocniejszego krycia i długotrwałego efektu.

pixel