Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Odżywki i serum do brwi i rzęs

Ilość produktów: 15

Aby makijaż brwi i rzęs wyglądał jak najlepiej, istotna jest również ich pielęgnacja. Sięgnij po odżywki i serum, które dzięki skoncentrowanej formule, wysyconej składnikami aktywnymi, pogrubiają oraz wzmacniają włoski, poprawiając ich kondycję. Sprawdź i zachwycaj spojrzeniem!

Serum do brwi i rzęs

Marzysz o włoskach, które będą długie, mocne i wyraziste? Zapewnij swoim rzęsom i brwiom pielęgnację, jakiej potrzebują! Jak? Dokładnie oczyszczaj je z makijażu i regularnie nakładaj odżywcze produkty. Do pielęgnacji rzęs i brwi warto sięgnąć po serum w opakowaniu ze szczoteczką a’la mascara. Takie produkty zawierają składniki, które pomagają regenerować, wzmacniać i uelastyczniać włoski. Przy regularnym stosowaniu efekty mogą przerosnąć twoje oczekiwania.


Czytaj więcej

Produkty do pielęgnacji rzęs i brwi – co zawierają?

Serum do brwi i rzęs są łatwe do nakładania i mogą być stosowane bez względu na typ skóry. Ich skład został starannie opracowany. W formułach można znaleźć np.:

  • olej rycynowy, który wspiera wygładzanie i nabłyszczenie włosków,
  • biotynę, która wspomaga wzrost brwi i rzęs;
  • olej makadamia, który pomaga stworzyć film ochronny.

Jak często używać odżywki do rzęs?

Częstotliwość stosowania odżywki lub serum jest dokładnie opisana na opakowaniu przez producenta. Najczęściej stosuje się te kosmetyki w formie kuracji, to znaczy przykładowo nakładanie codziennie przez 4 tygodnie, a następnie kilkutygodniowa przerwa. Niektóre z nich można stosować cały czas, bez konkretnego schematu. W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje produktów: do stosowania wieczorem oraz do nakładania rano, pod make-up. Różnią się one kolorem formuły. Kosmetyki na noc są transparentne. Natomiast w składzie produktów do serum na dzień znajduje się barwnik, który wspiera przyciemnianie włosków.

Wybierz odpowiednie serum i dbaj o swoje brwi oraz rzęsy w odpowiedni sposób.

pixel