Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Mokosh

Ilość produktów: 40

Marka wywodzi się z Polski, reprezentuje nurt naturalnej pielęgnacji. Formuły produktów obfitują w najwyższej jakości surowce pochodzenia naturalnego, a opakowania produktów są zdatne do recyklingu i ponownego wykorzystania, gdyż firma jest zaangażowana w dbanie o planetę. Marka z sukcesem weszła na polski oraz europejski rynek i każdego dnia zyskuje coraz szersze grono zarówno stałych klientów indywidualnych, jak i salonów SPA. Poznaj markę i stań się jednym z miłośników!

ilość produktów: 30/40
Zapoznaj się z bogatym katalogiem oryginalnych kosmetyków polskiej marki Mokosh i sięgnij po te z nich, których skład oraz właściwości idealnie wpisują się w szczególne potrzeby Twojej skóry. Z myślą o klientkach sklepu Cosibella.pl przygotowaliśmy m.in. takie kosmetyki Mokosh jak balsamy i masła do ciała, różnego rodzaju peelingi, organiczne oleje kosmetyczne, kremy wygładzające i wiele innych.

Ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy Mokosh

Marka Mokosh specjalizuje się w produkcji naturalnych kosmetyków bazujących na organicznych, przede wszystkim roślinnych substancjach aktywnych, przeznaczonych do pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć m.in. po wygładzające kremy do twarzy - to naturalne kosmetyki Mokosh dedykowane paniom poszukującym skutecznego wsparcia dla cery, charakteryzujące się silnymi właściwościami nawilżającymi, odżywczymi i regeneracyjnymi, skutecznie odmładzające skórę, nadające jej większą elastyczność i gładkość. W sklepie znajdziesz również kosmetyki tonizujące, aktywne peelingi pomagające w złuszczaniu uszkodzonego naskórka czy brązujące balsamy Mokosh Cosmetics, które nadadzą Twojej cerze piękny kolor oliwkowej opalenizny.

Naturalne kosmetyki do ciała

Poza kremami i innymi produktami kosmetycznymi dedykowanymi pielęgnacji cery, w ofercie marki Mokosh znajdziesz również bogaty wybór balsamów, olejków i innych preparatów naturalnych do pielęgnacji całego ciała. Tego typu kosmetyki Mokosh to m.in. brązujące balsamy i maski o właściwościach odżywczych, specjalne kremy Mokosh wypełniające do biustu, olejki roślinne o różnorodnych właściwościach, peelingi czy sole do kąpieli. Szczególnie interesującą propozycją wydają się zestawy kosmetyczne tej marki - możesz sięgnąć m.in. po serum do twarzy lub krem rozświetlający w komplecie z balsamem brązującym.

Skorzystaj z bogatej oferty produktowej naszego sklepu, sięgając po wybrane kosmetyki Mokosh. To nowoczesne, naturalne preparaty dedykowane pielęgnacji twarzy i ciała, bazujące na organicznych składnikach aktywnych, łagodne dla skóry, ale charakteryzujące się dużą skutecznością działania. Poznaj Mokosh, już dziś zamawiając wybrane z kosmetyków tej polskiej marki!
pixel