Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Odżywki do włosów niskoporowatych

Ilość produktów: 11

Twoje włosy są niskoporowate? Jeżeli tak, to zapewne są proste, gładkie, odporne na uszkodzenia, ale z drugiej strony często brakuje im objętości i ciężko je wystylizować. Ten typ włosów najbardziej lubi w pielęgnacji składniki nawilżające, takie jak kwas hialuronowy, aloes, a także ekstrakty i glinki, które dodadzą objętości. Wybieraj spośród odżywek dedykowanych tej porowatości i zapomnij o oklapniętych i przeciążonych włosach!

Jak działają odżywki do włosów niskoporowatych?

Odżywki do włosów niskoporowatych są dostosowane do ich potrzeb, dzięki czemu mogą przynieść rewelacyjne efekty. Skutecznie pielęgnują włosy oraz dostarczają im niezbędnych składników odżywczych. Dowiedz się, jakie korzyści może przynieść ich regularne stosowanie:

  • intensywne nawilżenie: składniki wnikają do włosa, dzięki czemu nawilżają go i utrzymują to nawilżenie wewnątrz. Wpływa to również korzystnie na zwiększenie elastyczności.
  • odbudowa struktury: odżywki mogą uzupełnić ubytki spowodowane zniszczeniami, wzmacniając tym samym strukturę włosów.
  • ułatwienie stylizacji: przez dostarczenie włosom odpowiednich składników, stają się one mocne i zdrowe, co skutkuje również większą podatnością na stylizację. Fryzura utrzymuje się też przez dłuższy czas.
  • ochrona przed czynnikami zewnętrznymi: niektóre odżywki tworzą barierę na włosach, chroniąc je przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

 

Jakie składniki znajdziesz w odżywkach do włosów niskoporowatych?

Włosy niskoporowate można zdefiniować jako włosy proste. Te z kolei potrzebują nawilżenia, odżywienia oraz zwiększenia objętości. W odżywkach do tego rodzaju włosów znajdują się takie składniki jak keratyna, która odbudowuje strukturę i wzmacnia włosy, nawilżający aloes oraz oleje roślinne. Oleje, takie jak arganowy, kokosowy, babassu bardzo dobrze wygładzają włosy i pozwalają uzyskać efekt tafli, a także nabłyszczają je, przez co świetnie prezentują się w naturalnym świetle. 

Efekty stosowania odżywek do włosów niskoporowatych

Regularne stosowanie odżywek po każdym myciu przynosi rewelacyjne efekty. Jeśli posiadasz niskoporowate włosy, możesz spodziewać się widocznych efektów, jak:

  • lśnienie - odżywki doskonale nabłyszczają włosy dzięki zawartym w nich olejach. Pozwala to na uzyskanie efektu tafli błysku.
  • sypkość - włosy nie plączą się i nie tworzą tak zwanych “strączków”. Odżywka sprawia, że stają się śliskie w dotyku, lekki i sypkie.
  • elastyczność: włosy staną się bardziej elastyczne, dzięki czemu będą łatwiejsze do stylizowania.
  • mniej uszkodzeń: odżywki wzmacniają strukturę włosów, dzięki czemu zmniejszają podatność na uszkodzenia oraz łamliwość.
pixel